هزینه درمان چاقی با عمل لاغری موضعی اولتراسوند

هزینه درمان چاقی با عمل لاغری موضعی اولتراسوند

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه درمان چاقی با عمل لاغری موضعی اولتراسوند

چاق شدن و چاق ماندن مشکلی می باشد که امید به زندگی را در فرد کاهش می دهد و این مشکل زمینه ساز بروز بسیار از بیماری ها در افراد خواهد شد بنابراین هیچ کس چاق ماندن را به لاغری ترجیح نخواهد داد، روش های زیادی برای لاغری وجود دارد که لاغری موضعی یکی از این روش ها می باشد اما هزینه درمان چاقی با عمل لاغری موضعی اولتراسوند چه میزان می باشد.

لاغری موضعی اولتراسوند

در روش لاغری موضعی لیپولیز اولتراسوند که به آن کویتیشن نیز گفته می شود دستگاه اولتراسوند برای متلاشی کردن دیواره های سلول های چربی از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می گردد تا سلول ها به صورت مایع در آیند و همراه با عروق بدن و ادرار از بدن خارج شوند، در این روش که از هیچ گونه جراحی و بی هوشی استفاده نمی گردد تخریب چربی ها تنها به صورت موضعی و با حرکات دستگاه روی پوست ناحیه تحت درمان صورت می گیرد و بدون آسیب به سطح پوست چربی ها ی اضافه بدن حذف خواهند شد و به دلیل اثرات انرژی دستگاه بر فیبروبلاست های پوست و کلاژن سازی همراه با حذف چربی ها لیفت پوست نیز صورت می گیرد و پوست بعد از کاهش چربی دچار افتادگی نخواهد شد.

مزایای لاغری موضعی اولتراسوند

در روش لاغری موضعی با استفاده از امواج اولتراسوند هیچ گونه جراحی در پوست صورت نمی گیرد به همین دلیل بدن دچار خونریزی ، درد و عفونت نخواهد شد و دفع چربی ها توسط فرآیند طبیعی بدن صورت می گیرد، بیمارانی که از روش اولتراسوند موضعی جهت کاهش وزن خود  استفاده نموده اند پس از انجام عمل به استراحت کردن نیاز نخواهند داشت ، نتایج این عمل به صورت آنی بعد از پایان عمل برای بیمار در مورد کاهش وزن قابل مشاهده خواهد بود. روش لاغری موضعی اولتراسوند روشی برای بازسازی و تغییر شکل بدن می باشد که از آن می توان برای کاهش چربی نواحی شکم، باسن و ران ها استفاده نمود که معمولا در برابر  ورزش کردن و رژیم گرفتن بسیار مقاوم می باشند.

هزینه درمان لاغری موضعی اولتراسوند

هزینه درمان لاغری اولتراسوند کویتیشن به ناحیه تحت درمان، میزان چربی های اضافه ، دستمزد پزشک، وسایل مورد نیاز، جلسات درمانی و تعرفه کلینیک بستگی دارد و به همین دلیل برای هر بیمار هزینه متفاوتی را در بر خواهد داشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X