مزایای کاهش وزن موضعی با لیزر

مزایای کاهش وزن موضعی با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای کاهش وزن موضعی با لیزر

در گذشته کاهش وزن از طریق لیپوساکشن و انجام جراحی انجام می گرفته است که در این روش برای خارج کردن چربی های اضافه از بدن از جراحی و بی هوشی استفاده می شده است که این عمل همیشه با عوارض زیادی برای بیمار همراه بوده است اما امروزه از روش های لیزری و ترکیب این روش ها با لیپوساکشن و یا لیزر به تنهایی در رفع چربی اضافه بدن کمک گرفته می شود که در استفاده از این روش ها بیمار عوارض کمتری را متحمل خواهد شد اما مزایای کاهش وزن موضعی با لیزر چیست.

کاهش وزن موضعی

در کاهش وزن موضعی که حذف چربی ها از بدن بدون انجام جراحی انجام می گیرد ذوب شدن و تخریب چربی ها از روی پوست با کمک امواج دستگاه های لیزری انجام می گیرد که این لیزرها هر کدام ساختار و عملکرد مختص به خود را دارند و با متمرکز شدن نیروی گرمایشی این امواج در زیر پوست کار تخریب سلول های چربی انجام خواهد گرفت و چربی ها بعد از تخریب توسط سیستم بدن دفع می گردند.

 مزایای کاهش وزن با لیزر

کاهش وزن با لیزر شیوه ای نو و کم خطر برای حذف چربی های اضافه از نواحی مختلف بدن می باشد و ارتعاشات لیزر سبب می گردد تا پیوند میان سلول های چربی از هم گسسته شود و به حالت مایع تغییر داده شوند و به راحتی توسط بدن دفع شوند، در استفاده از لیزر برای کاهش وزن به دلیل تمرکز امواج لیزر در محل درمان به بافت های مجاور پوست آسیبی وارد نخواهد شد، کاهش سایز بدن بعد از لیزر درمانی چربی ها بلافاصله ایجاد می گردد. در این روش همزمان با کاهش چربی ها به دلیل تاثیر امواج بر کلاژن سازی پوست سفت شدن نیز صورت خواهد گرفت، در این روش غیر جراحی نیاری به بستری شدن بیمار وجود ندارد و طول دوره بهبود کمتر خواهد بود، در هنگام لیزر درمانی به دلیل استفاده از بی حسی بیمار دردی را احساس نخواهد کرد و به دلیل غیر جراحی بودن در بدن بیمار زخم یا بخیه ای ایجاد نمی گردد. کاهش وزن موضعی با استفاده از لیزر امروزه به دلیل عوارض بسیار کمتر آن نسبت به لیپوساکشن و امکان لیفت همزمان پوست به همراه حذف چربی های بدن موجب گردیده این روش موضعی لاغری بسیار مورد توجه بیماران قرار بگیرد و انجام لیزر درمانی را به جراحی لیپوساکشن ترجیح بدهند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X