بهترین دکتر متخصص جراحی بینی در تهران و ایران

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی در تهران و ایران

جراحی بینی با هدف زیباسازی فرم و شکل ظاهر بینی و یا اصلاح نواقص تنفسی و مجاری بینی صورت می پذیرد که در حین انجام جراحی زیبایی می توان به رفع نواقص بینی نیز اقدام نمود که در این صورت فرد هزینه هر دو جراحی زیبایی و اصلاح نواقص بینی را پرداخت خواهد کرد . در جراحی بینی ، متخصص جراحی بینی با توجه به تشخیص و مهارت خود ، یکی از دو روش باز یا بسته ی جراحی بینی را انتخاب خواهد کرد .

روش های جراجی زیبایی بینی

در روش باز جراحی بینی ، پزشک با بالا زدن پوست بینی از روی استخوان و غضروف های بینی که با ایجاد برشی بر روی ستون بین دو حفره ی بینی امکان پذیر خواهد بود ، نسبت به نواقص و اجزای داخلی بینی دید بازتری خواهد داشت و راحت تر می تواند به جراحی و رفع مشکلات بینی بپردازد .

در روش بسته جراحی بینی ، پزشک کلیه اقدامات اصلاحی و زیبایی بینی را از طریق سوراخ های بینی انجام می دهد که در این روش دیگر به بخیه زدن پوست برداشته شده نیازی نخواهد بود  .

جراحی زیبایی بینی یک عمل بسیار حساس و سنگین چند ساعته خواهد بود که جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از آن باید چنین عمل مهمی توسط پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم صورت پذیرد .

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی در تهران و ایران ، چه پزشکی خواهد بود ؟

بهترین دکتر جراحی بینی ، متخصصی است که قبل از اقدام به انجام عمل ، در یک جلسه ،با آگاهی از انتظارات فرد از نتیجه ی عمل و تشریح روش مورد استفاده و بررسی وضعیت بیمار ، انتظارات واقع بینانه و منطبق بر واقعیت در وی ایجاد نماید .

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی ، باید دارای تخصص لازم و تحصیلات مرتبط در این زمینه باشد و مهارت لازم را با سال ها تجربه ی عمل های متعدد بر روی افراد مختلف کسب نموده باشد .

بررسی وضعیت سلامت بیمار با انجام آزمایشات و بررسی های لازم از وظایف اصلی پزشک جراح بینی خواهد بود .

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی ، با تعهد و مسئولیت بالا ، کلیه نتایج و عواقب جراحی بینی را بر عهده خواهد داشت و در صورت لزوم با انجام عمل های تکمیلی و درمانی ، بیمار را تا دستیابی به نتیجه ی  مطلوب از عمل با ویزیت های به موقع و منظم همراهی خواهد نمود .

انتخاب بهترین روش با توجه به انتظارات و شرایط بیمار و استفاده از امکانات  و تجهیزات به روز دنیای پزشکی از وظایف اصلی پزشک معالج در عمل جراحی بینی است .

بهترین دکتر متخصص جراحی بینی باید هزینه ی انجام عمل زیبایی بینی را با توجه مهارت ، تجربه ، میزان مشکلات بینی و مدت زمان انجام عمل دریافت نماید و از گرفتن هزینه های اضافی و تحمیلی بر بیمار خودداری نماید . منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X