راههای سفت شدن پوست پس از ساکشن چربی دور شکم

راههای سفت شدن پوست پس از ساکشن چربی دور شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

راههای سفت شدن پوست پس از ساکشن چربی دور شکم

لیپوساکشن چربی های شکم که روشی قدیمی برای خارج کردن چربی های اضافه از نواحی مختلف بدن می باشد روشی تهاجمی برای کاهش وزن فرد در نواحی بدن می باشد که جهت جلوگیری از افتادگی پوست بعد از کاهش چربی ها امروزه با روش های مختلفی ترکیب می گردد و یا برای عدم افتادگی پوست بعد از ساکشن باید از روشی دیگر در این زمینه استفاده نمود اما  راههای سفت شدن پوست پس از ساکشن چربی دور شکم چیست.

چربی دور شکم

یکی از نقاطی که اولین نشانه های افزایش وزن و انباشته شدن چربی در آن پدیدار می گردد دور شکم می باشد که وجود این چربی سایز بدن را افزایش خواهد داد همچنین این چربی ها به دلیل انباشته شدن طی چندین سال در برابر ورزش کردن و رژیم گرفتن بسیار مقاوم می شوند و در اغلب اوقات باید از روش های جراحی و غیر جراحی برای حذف این چربی های مقاوم بهره گرفت.

راههای سفت شدن پوست پس از ساکشن

ساکشن چربی ها از ناحیه شکم باعث می گردد تا پوست پس از کاهش حجم چربی ها دچار افتادگی و شل شدگی گردد که این امر برای هیچ بیماری خوشایند نیست اما به کار گیری روش های لیزری در کنار لیپوساکشن و بعد از آن تا حد مطلوبی مشکل افتادگی پوست را رفع می نماید که از جمله این روش ها به روش لیپولیز، لیپوماتیک، روش RF  و مزوتراپی می توان اشاره نمود.

لیپولیز

روش لیپولیز که نوعی ساکشن غیر تهاجمی می باشد برای حذف چربی های نواحی شکم و پهلو مناسب خواهد بود ، در این روش با استفاده از لیزر چربی های اضافه دور شکم و پهلوها ذوب می شوند و مقداری از آنها توسط دستگاه مکنده از بدن خارج می گردند و مقداری نیز جذب بدن می گردند و انرژی لیزر با تحریک پوست به کلاژن سازی باعث تناسب اندام در بدن و لیفت پوست پس از کاهش چربی های دور شکم می گردد.

لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک که روشی نوین برای حذف چربی ها از نواحی مختلف بدن مانند شکم و پهلو می باشد که با قرار دادن کانولا در زیر پوست شکم و حرکات ارتعاشی آن چربی ها تخریب می شوند و سپس توسط دستگاه از بدن خارج می گردند  و همزمان به دلیل انرژی دستگاه لیفت پوست شکم نیز صورت می گیرد.

روش RF

در روش RF از امواج رادیوفرکانسی با عمق مناسب در پوست شکم جهت لاغری و فرم دهی به بدن استفاده می گردد، در این روش با ایجاد میدان مغناطیسی در زیر پوست بر اثر حرارت ایجاد شده چربی ها از بین رفته و توسط سیستم بدن دفع می شوند و امواج دستگاه با تحریک فیبروبلاست های پوست باعث کلاژن سازی در پوست شکم می گردند که کشیدن پوست و لیفت آن به مرور ایجاد می گردد.

مزوتراپی

در روش مزوتراپی که پس از ساکشن بدن و خارج کردن چربی از آن استفاده می گردد جهت رفع افتادگی پوست شکم پس از کاهش حجم چربی های آن انواع ویتامین ها، پروتئین، داروها و مواد معدنی توسط سوزن های ریزی به پوست شکم تزریق می گردد و از این طریق پوست دور شکم  تغذیه می گردد و به مرور لیفت خواهد شد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X