راهکارهای کاهش وزن پس از عمل لیپوماتیک

راهکارهای کاهش وزن پس از عمل لیپوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

راهکارهای کاهش وزن پس از عمل لیپوماتیک

پیشرفت فناوری در زمینه پزشکی موجب گردیده تا از دستگاه های زیادی برای ایجاد کاهش وزن در بیماران استفاده گردد که یکی از پیشرفته ترین نوع این گونه دستگاه ها لیپوماتیک می باشد اما باید ببینیم راهکارهای کاهش وزن پس از عمل لیپوماتیک چیست؟

راهکارهای کاهش وزن

امروزه راهکارهای زیادی برای کاهش وزن از طریق دستگاه ها و استفاده از لیزر درمانی وجود دارد که این روش ها به دلیل عوارض کمتر از جراحی های لیپوساکشن  در بین بیماران بسیار محبوب می باشند اما نکته مهمی که در مورد استفاده از این روش ها وجود دارد مراقبت های پس از انجام عمل و در پیش گرفتن تغذیه سالم و مناسب می باشد تا بدن به حالت اولیه خود باز نگردد.

لیپوماتیک

لیپوماتیک نوع پیشرفته ای از ساکشن چربی های اضافه می باشد که تکنیک دقیق  به کار رفته در این روش آن را از روش ساکشن جدا می نماید ، در این روش با استفاده از امواج اینفراسونیک و نوسان و ارتعاش  سلول های چربی بدن از یکدیگر جدا می شوند و بدون تخریب شدن توسط عمل ساکشن از بدن خارج می گردند  و به همین عدم تخریب می توان از این چربی ها به عنوان فیلر و حجم دهنده در نواحی صورت ، سینه ها و باسن استفاده نمود.

راهکارهای کاهش وزن بعد از عمل لیپوماتیک

انجام هر روش درمانی به منظور کاهش چربی های بدن پایان کار نخواهد بود و بیمار باید پس از انجام عمل با استفاده از راهکارهایی که پزشک به وی توصیه می نماید مانع از برگشت چربی ها به بدن خود شود، پس از انجام عمل لیپوماتیک بیمار باید رژیم غذایی مناسبی را در پیش بگیرد که در آن آب به اندازه کافی مصرف شود و میوه و سبزیجات به اندازه کافی در آن گنجانده گردد، بیماران پس از چند روز از گذشت عمل لیپوماتیک می توانند فعالیت ورزشی و فیزیکی داشته باشند، این بیماران باید تا چند ماه از گن های مخصوص در نواحی درمان شده استفاده نمایند، نباید داروهایی غیر از آنچه پزشک تجویز نموده مصرف کنند و باید از پرخوری و استفاده از غذاهای چرب و پر کالری اجتناب نمایند. راهکارهای کاهش وزن در صورتی مفید خواهند بود که در کنار استفاده از روش های ایجاد لاغری بیمار رژیم غذایی  مناسبی نیز داشته باشد و از ورزش کردن نیز غافل نگردد تا زمینه بروز چاقی در وی دوباره محیا نگردد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X