خطرات لاغری موضعی در خانه بدون نظر پزشک

خطرات لاغری موضعی در خانه بدون نظر پزشک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات لاغری موضعی در خانه بدون نظر پزشک

امروزه به دلیل اینکه افرادی که دچار چاقی و اضافه وزن شده اند اراده کافی برای گرفتن رژیم و ورزش کردن را ندارند و به راه های میانبر و کوتاه علاقه دارند تبلیغات زیادی در زمینه لاغری های موضعی و بدون جراحی با استفاده از انواع دستگاههای خانگی صورت می گیرد که مورد استقبال بیماران به دلایل ذکر شده قرار می گیرد اما خطرات لاغری موضعی در خانه بدون نظر پزشک چیست.

لاغری موضعی در خانه

افراد بسیاری به جای مراجعه به کلینیک و متخصص به روش های خانگی موضعی لاغری تمایل دارند و از دستگاه های موضعی لاغری مانند کمربندهای لاغری، ژل و کرم لاغر کننده و دستگاههای لیزری خانگی جهت رفع چاقی خود استفاده می نمایند که در زمینه این وسایل لاغری موضعی تبلیغات وسیعی در جامعه از طریق مختلف صورت می گیرد که باعث می گردد بسیاری از بیماران به استفاده از این وسایل ترغیب شوند اما استفاده از این وسایل بدون نظر پزشک با عوارض برای بیمار همراه خواهد بود.

عوارض لاغری موضعی در خانه بدون نظر پزشک

استفاده از وسایل لاغری موضعی در خانه مانند انواع کمربندها، ژل های لاغری و دستگاه های لیزری بدون نظر پزشک همراه با عوارض زیادی همراه خواهد بود، استفاده بیش از اندازه و غیر اصولی از کمربندهای لاغری به دلیل ایجاد گرمای حاصل از لرزش این کمربندها ممکن است در کوتاه مدت باعث تعریق و کاهش وزن گردد اما در بلند مدت باعث آسیب حرارت به بافت داخلی بدن خواهد شد. ژل های لاغری که درمورد آنها و گیاهی بودن و بی خطر بودن آنها  تبلیغات وسیعی انجام می گیرد به دلیل اینکه استفاده مداوم از آنها باعث می گردد بدن آب زیادی را از دست بدهد باعث شوک به بدن و مشکل کم آبی پوست خواهد شد و پوست را چروکیده خواهد کرد اما استفاده غیر اصولی از دستگاه های لیزری موضعی خانگی جهت لاغری به دلیل غیر استاندارد بودن این دستگاهها و عدم تنظیم مناسب باعث وارد شدن صدمه به سطح پوست و لایه های داخلی پوست می گردد که متخصصین همواره در مورد عوارض این گونه لوازم در خانه بدون نظر پزشک به بیماران هشدار داده اند. لاغری موضعی در خانه باید با یک برنامه ریزی دقیق و زمان کافی و اراده قوی انجام گیرد و فردی که به دنبال افزایش وزن در پی کاهش چربی های اضافه خود می باشد باید با پیروی از یک برنامه تغذیه مناسب تحت نظر پزشک تغذیه و به مرور زمان همراه با ورزش مستمر وزن خود را کاهش دهد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X