هزینه و عوارض انواع عمل جراحی چاقی

هزینه و عوارض انواع عمل جراحی چاقی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و عوارض انواع عمل جراحی چاقی

افرادی که به دلیل چاقی به دنبال تناسب اندام هستند و نمی توانند با ورزش و گرفتن رژیم وزن خود را پایین بیاورند از انواع جراحی های چاقی مانند لیپوساکشن و کوچک کردن معده استفاده می نمایند که هر کدام از این روش ها خصوصیات مختص به خود را دارد اما هزینه و عوارض انواع عمل جراحی چاقی چیست.

عمل جراحی چاقی

عمل جراحی چاقی که در آن یا از لیپوساکشن برای جراحی و خارجی کردن سلول های چربی استفاده می گردد یا با انجام جراحی کوچک کردن معده حجم آن کاهش داده می شود تا فرد با مصرف غذای کم احساس سیری داشته باشد هر کدام به نحوی به کاهش وزن بیمار کمک مینماید البته تمام این جراحی ها باید در کنار رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش صورت بگیرند تا بیمار برگشت وزن قابل توجهی  نداشته باشد.

لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن که شامل خارج کردن چربی زیر پوستی به وسیله کانولای متصل شده به پمپ تخلیه می باشد روشی جهت از بین بردن چربی در نواحی شکم و پهلو ها می باشد که میله کانولا  که از راه برش های جراحی زیر پوست قرار داده می شود و با حرکات لرزشی و چرخشی باعث جداسازی چربی ها از پوست می گردد روشی برای کاهش وزن سریع در افراد خواهد بود.

عوارض لیپوساکشن

پس از انجام جراحی لیپوساکشن ممکن است بیمار دچار خونریزی ، عفونت، درد، تورم ، تجمع مایع و اسکار در محل برش های جراحی گردد که تجربه جراح این عوارض را تقلیل خواهد داد.

هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن به ناحیه تحت درمان، میزان خروج چربی ها، جلسات درمانی ، دستمزد جراح و تعرفه کلینیک بستگی دارد و در هر بیماری متفاوت می باشد.

جراحی کوچک کردن معده

در عمل جراحی معده جهت کاهش حجم معده قسمت بادکنکی معده توسط جراح برش داده و از معده جداسازی می گردد و به همین دلیل بیمار پس از جراحی با مصرف کمی غذا احساس سیری خواهد نمود و پس از جراحی با رژیم مناسب می تواند کاهش وزن مناسبی داشته باشد.

عوارض جراحی کوچک کردن معده

کوچک کردن معده برای بیماران با عوارضی مانند عدم جذب ویتامین ها توسط معده، عوارض بی هوشی، احتمال آسیب وارد شدن به ارگان های داخلی بدن مانند طحال و روده ها ، خونریزی از محل برش معده و مشکلات تنفسی خواهد داشت و بیمار باید با آگاهی از این عوارض اقدام به جراحی نماید.

هزینه جراحی کوچک کردن معده

هزینه جراحی کوچک کردن معده به دستمزد جراح و هزینه های بی هوشی بستگی خواهد داشت و در بیمارستان های دولتی هزینه این عمل بسیار کمتر از بیمارستان های خصوصی و چندین برابر خواهد بود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X