هزینه و عوارض عمل جراحی زیبایی گونه گذاری

هزینه و عوارض عمل جراحی زیبایی گونه گذاری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و عوارض عمل جراحی زیبایی گونه گذاری

داشتن گونه ای برجسته و زاویه دار امروزه از فاکتورهای زیبایی صورت می باشد و خانم ها و آقایان هنگامی که به دلیل بالا رفتن سن دچار افتادگی گونه می شوند و یا به طور طبیعی گونه ای کوچک دارند به دنبال روشی برای گونه گذاری در صورت خود خواهند بود اما هزینه و عوارض عمل جراحی زیبایی گونه گذاری چیست.

جراحی زیبایی گونه

جراحی های زیبایی گونه که با روش های مختلفی مانند لیفت گونه و پروتز گذاری انجام می گیرند موجب می شوند تا گونه از حالت صافی و افتادگی خارج گردد و انحنای آن زاویه دار و برجسته شود و از این طریق صورت جوان و شاداب گردد ، هر جراحی زیباسازی در نوع خود عوارض و هزینه هایی را برای بیماران در بر دارد که بیمار باید قبل از انتخاب نوع گونه گذاری خود در جلسات مشاوره در  مورد عوارض و هزینه ها با متخصص صحبت نماید و سپس در مورد انتخاب روش درمانی خود اقدام کند.

عمل پروتز گذاری گونه

در عمل پروتز گذاری گونه با استفاده از مواد پروتز که معمولا سلیکونی می باشند و انعطاف پذیر می باشند در گونه حجم مناسب ایجاد می گردد، در این روش با برش های ریزی در سقف دهان پروتزها وارد گونه می شوند و بعد از قرار دادن روی استخوان گونه در جای خود ثابت خواهند شد.

جراحی لیفت گونه

در جراحی لیفت گونه جهت گونه گذاری برش های کوچکی در خط رویش موهای کنار گوش ایجاد می گردد و جراح با کشیدن پوست و برش پوست اضافه موجب لیفت پوست صورت و گونه ها می گردد.

عوارض جراحی زیبایی گونه گذاری

هر جراحی زیبایی ریسک مختص به خود را دارد و در جراحی زیبایی گونه ممکن است بدن نسبت به بیحسی واکنش نشان دهد، یا در جای برش ها به دلیل عدم استریل مناسب عفونت ایجاد شود و  عدم تقارن گونه ها گردد که این عوارض با توجه به واکنش سیستم ایمنی بدن در هر بیماری متفاوت خواهد بود.

هزینه جراحی زیبایی گونه گذاری

در جراحی زیبایی گونه گذاری با توجه به روش درمانی هزینه هر بیمار متفاوت می باشد و به نوع جراحی ایجاد شده ، دستمزد جراح ، هزینه های دارو و تعرفه کلینیک و منطقه جغرافیایی کلینیک بستگی دارد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X