بهترین کلینیک لیفت سینه با پروتز در تهران

بهترین کلینیک لیفت سینه با پروتز در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک لیفت سینه با پروتز در تهران

برخی از خانم ها برای ایجاد جذابیت و خوش فرم شدن سینه های خود از روش متعددی مانند لیفت سینه ها و پروتز سینه استفاده می کنند که این کار در کنار لیفت سینه باعث ایجاد سینه هایی خوش فرم برای آنها خواهد شد اما بهترین کلینیک لیفت سینه با پروتز در تهران کدام کلینیک می باشد.

لیفت سینه با پروتز

در لیفت سینه با پروتز از پروتزهای مختلفی که شامل پروتزهای آب نمکی استریل، سیلیکونی و پروتز ژل شکل دهنده می باشند استفاده می گردد، این پروتزها در هنگام کار گذاری در سینه توسط جراح به شکل دلخواه بیمار و با توجه به آناتومی بدن وی توسط جراح قرار داده می شوند تا فرم سینه ها تغییر پیدا کند و اندازه آنها به تناسب مقدار پروتز قرار داده در سینه بزرگتر شود، در این روش پس از انتخاب اندازه و نوع پروتز بیمار تحت بی هوشی قرار داده می شود و پروتزها با توجه به وضعیت سینه از نواحی زیر بغل و دور سینه درون سینه ها قرار داده می شود. گر چه پروتز سینه تا حد زیادی وضعیت افتادگی سینه را بهبود می دهد و باعث لیفت سینه ها می گردد اما این روش در مورد درجات شدید افتادگی سینه کاربردی ندارد و در این زمان باید لیفت و بالا کشیدن سینه ها جهت رفع افتادگی آنها همزمان با پروتز گذاری در سینه انجام گیرد تا بیمار از نتیجه عمل رضایت کافی داشته باشد. ترکیب کردن همزمان پروتز سینه و لیفت آن به جراح اجازه می دهد تا از برش های ایجاد شده در جراحی برای گذاشتن پروتز استفاده نماید و لازم نباشد که جهت پروتز گذاری در سینه برش های دیگری ایجاد گردد.

لیف سینه با پروتز در بهترین کلینیک های تهران

لیفت سینه و پروتز آن در تمام کلینیک های تهران انجام می گیرد و کلینیکی از نظر لیفت سینه بهترین خواهد بود که در آن جراحان و متخصصین باتجربه  مشغول به کار در آن کلینیک با بهترین روش ها زیباسازی سینه و تغییر فرم در آن را به بهترین صورت ممکن انجام می دهند، جراحان متخصص زیبایی در کلینیک های برتر پروتز سینه و لیفت آن را به طور همزمان انجام می دهند و برش های کوچک تخصصی را در سینه جایی انجام می دهند که دیده نشوند و میزان پروتز گذاری را به نحوی صورت می دهند که سینه ها با اجزای بدن در تناسب باشند و بیش از حد بزرگ یا کوچک نباشند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X