سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس

سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس

بالا رفتن سن در افراد با ایجاد چین و چروک و شل شدگی پوست ارتباط مستقیم دارد و هر چه سن بالاتر رود مشکلات پوستی نیز بیشتر می شود و آثار پیری در پوست صورت ظاهر می گردد که این آثار در نواحی مختلف صورت مانند گونه به صورت شل شدگی و کاهش حجم بیشتری نمایان می گردد که در این صورت زیبایی چهره از بین خواهد رفت اما سفت شدن پوست گونه با روش تزریق بوتاکس چگونه ایجاد می گردد.

تزریق بوتاکس به گونه

یکی از روش های رفع افتادگی پوست گونه و ایجاد حجم مناسب در گونه تزریق بوتاکس به آن می باشد که بوتاکس سمی می باشد که از باکتری بوتولینوم تولید می گردد و بل تزریق آن به گونه عضلات گونه تا مدتی فلج می شوند و از این طریق افتادگی گونه رفع خواهد شد و حجم مناسبی در گونه ها ایجاد می گردد ، در تزریق بوتاکس سم آن باعث مسدود شدن فعالیت ماهیچه های گونه می شود و در نتیجه چروک و افتادگی گونه اصلاح می گردد .

سفت شدن پوست گونه

سفت شدن پوست گونه که از طریق حجم دهنده هایی مانند تزریق بوتاکس و چربی و ژل ایجاد می گردد باعث جذاب تر شدن گونه ها و حجم دهی به آن و خوش فرم شدن و زاویه دار کردن گونه می گردد که از این طریق زیبایی و فرم صورت بهبود پیدا خواهد کرد و چهره جذاب تر می گردد البته تزریق این مواد به گونه تنها راهی موقتی برای رفع افتادگی گونه می شود و پس از مدتی روش تزریق دوباره باید تکرار گردد. تزریق بوتاکس به گونه راهی آسان و بدون جراحی و استفاده از بخیه برای ایجاد حجم مناسب در گونه ها و درمان شل شدن پوست گونه می باشد که به دلیل سهولت استفاده و عدم نیاز به بی هوشی و استفاده  از بی حسی مورد استقبال بیماران قرار گرفته است و از این روش برای رفع چروک پیشانی، گردن، رفع منافذ باز پوست ، زاویه دار کردن چانه ، و حجم دهی به لب ها استفاده می شود که اثراتی فوری روی پوست ایجاد خواهد کرد. سفت شدن پوست گونه بر اثر تزریق بوتاکس باعث می گردد که در صورت تزریق حجم مناسبی از بوتاکس در نگاه اول به صورت جذابیت صورت بیشتر شود که میزان این تزریق و نوع بوتاکس باید توسط متخصص تشخیص داده شود زیرا استفاده زیاد از بوتاکس گونه ها را غیر طبیعی جلوه خواهد داد و در صورت استفاده از بوتاکس بی کیفیت گونه دچار حساسیت خواهد شد و پوست بوتاکس را پس خواهد زد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X