بهترین کلینیک برداشتن خال و زگیل با جراحی در سعادت آباد

بهترین کلینیک برداشتن خال و زگیل با جراحی در سعادت آباد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک برداشتن خال و زگیل با جراحی در سعادت آباد

داشتن خال در صورت و زگیل در پوست مخصوصا در صورت خانم ها  برای آنها چندان  خوشایند نمی باشد و به دلیل تاثیر بد بر زیبایی به دنبال روشی برای برداشتن آنها می باشند که روش های متعددی در این زمینه وجود دارد اما بهترین کلینیک برداشتن خال و زگیل با جراحی در سعادت آباد کدام کلینیک می باشد.

خال و زگیل

خال معمولا در اثر تجمع سلول های رنگدانه پوست به نام ملانین به وجود می آید و تولید بیش از حد ملانین در پوست در نقطه خاصی از پوست باعث ایجاد ضایعه پوستی به نام خال می شود که این خال ها یا هم سطح پوست می باشند یا بالاتر از سطح پوست ایجاد می گردند، اما زگیل غده ای گوشتی می باشد که انواع مختلف آن بر روی پوست دست و پاها رشد می کنند و ممکن است به مرور زمان سفت و سخت گردد.

برداشتن خال و زگیل

برای برداشتن خال و زگیل از سطح پوست روش های زیادی وجود دارد که از جمله این روش ها می توان به روش RF ،جراحی و لیزر درمانی خال اشاره نمود ، در روش جراحی از بین بردن خال و زگیل به سه روش تراشیدن و برداشتن ، بیوپسی پانچ و  عمل جراحی انجام می گیرد که هر روش برای نوع خاصی از خال و زگیل مناسب می باشد، تراشیدن و برداشتن خال و زگیل با جراحی با استفاده از بی حسی انجام می گیرد که این روش جراحی در مورد خال های سطحی پوست و زگیل ها کاربرد دارد .

بهترین کلینیک جراحی خال و زگیل در سعادت آباد

در منطقه سعادت آباد تهران کلینیک های زیادی وجود دارد که جراحی خال و زگیل نیز جزء خدمات ارائه شده این کلینیک ها می باشد و بهترین کلینیک از نظر جراحی خال و زگیل کلینیکی خواهد بود که در آن بهترین جراحان و با تجربه ترین کادر درمانی مشغول به فعالیت می باشند و بیماران از مراجعه به این کلینیک ها بیشترین درصد رضایت را خواهند داشت. برداشتن خال و زگیل با روش جراحی به دلیل احتمال بروز عفونت و بر جا ماندن اثر زخم چندان مورد پسند بیماران قرار نمی گیرد و استفاده از لیزر در برداشتن این ضایعات پوستی از استقبال بیشتری برخوردار می شود ، روش های درمانی خال و زگیل در هر فردی با توجه به نوع ضایعه پوستی وی متفاوت می باشد زیرا خال و زگیل انواع مختلفی دارند و نمی توان از یک روش درمانی برای رفع همه ی انواع این مشکلات پوستی استفاده نمود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X