بهترین کلینیک لیپوماتیک برای لاغری موضعی پا و پهلو

بهترین کلینیک لیپوماتیک برای لاغری موضعی پا و پهلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک لیپوماتیک برای لاغری موضعی پا و پهلو

همانگونه که در اثر بالا رفتن وزن ناحیه شکم و پهلو دچار چربی های اضافه می گردد و حجم آنها به دلیل وجود چربی افزایش پیدا می کند پاها نیز به همین مشکل دچار می گردند و اندازه طبیعی آنها و  ظرافت شان  مخصوصا در خانم ها از بین می رود و بزرگ و حجیم نشان داده می شوند که با استفاده از روش لیپوماتیک می توان چربی اضافه در این نواحی و پهلوها را کاهش داد اما بهترین کلینیک لیپوماتیک برای لاغری موضعی پا و پهلو چه کلینیکی می باشد.

لاغری موضعی پا

زمانی که بر اثر چاقی پاها بسیار حجیم و بزرگ می شوند راه رفتن فرد را با مشکل مواجه می سازند بنابراین همزمان با ایجاد لاغری در ناحیه پهلو و شکم پاها نیز باید مورد درمان قرار بگیرند تا در  کل پایین تنه تناسب مناسبی ایجاد شود، در روش لاغری موضعی پاها با استفاده از روش های لاغری موضعی مانند لیپوماتیک چربی پاها بدون انجام جراحی های سخت از بدن به وسیله نیروی گرمایشی امواج از بین خواهند رفت.

لیپوماتیک پا و پهلو

در روش لیپوماتیک با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش حاصل از آن و نوسانات لوله باریک کانولا که در زیر پوست با برش های ریزی قرار داده می شود سلول های چربی پا و پهلو از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می شوند و بدون اینکه تخریب گردند توسط همان لوله کانولا از پا و پهلو خارج می گردند ، در این روش به دلیل ایمنی بالا به عضلات و عروق خونی پوست هیچ آسیبی وارد نمی شود و به همین دلیل پوست پا و پهلو کمتر دچار خونریزی و کبودی خواهد شد و دوره بهبود بیمار نیز پس از انجام عمل سریعتر خواهد بود. با استفاده از روش لیپوماتیک به راحتی می توان چربی اضافه پاها و پهلو را به صورت موضعی از این نواحی خارج نمود و تناسب و زیبایی و ظرافت را به اندام و پاها باز گردانید.

بهترین کلینیک لیپوماتیک

بهترین کلینیک لیپوماتیک کلینیکی خواهد بود که در آن از دستگاه لیپوماتیک استاندارد برای ایجاد لاغری موضعی در بیماران استفاده می شود و پزشکان متخصص و کادر درمانی شاغل در کلینیک به بهترین نحو ممکن کار درمان موضعی لاغری در بیمار  را انجام می دهند و بیمار پس از انجام عمل از نحوه لاغری خود و تناسب اندام ایجاد شده در خود بیشترین رضایت ممکن را داشته باشد و هزینه و تعرفه کلینیک نیز در حدی باشد که اغلب بیماران بتوانند به انجام روش درمانی تمایل داشته باشند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X