بهترین کلینیک کویتیشن برای لاغری موضعی بدون جراحی

بهترین کلینیک کویتیشن برای لاغری موضعی بدون جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک کویتیشن برای لاغری موضعی بدون جراحی

داشتن اضافه وزن برای هیچ فردی خوشایند و دلچسب نیست و اگر فردی که دچار چاقی شده پایین تنه ای پهن و بزرگ داشته باشد و بالاتنه وی لاغر باشد علاوه بر از بین رفتن تناسب اندام وضعیت اندام بسیار آزار دهنده خواهد بود و افرادی که با چنین مشکلی مواجه شده اند به دنبال بهترین روش برای رفع چربی های انباشته شده و در نقاط مختلف بدن خود می باشند که یکی از این روش ها لاغری موضعی می باشد اما حال باید دید  بهترین کلینیک کویتیشن برای لاغری موضعی بدون جراحی چه کلینیکی می باشد.

کویتیشن لاغری موضعی

کویتیشن لاغری موضعی یک روش غیر تهاجمی با استفاده از امواج اولتراسوند یا همان امواج مافوق صوت با طول موج بالا می باشد که در این روش با استفاده از کویتیشن موضعی با کمک امواج اولتراسوند سلول های چربی تحت تاثیر گرمای امواج از هم شکسته می شوند و سپس چربی های آزاد شده از طریق کبد متابولیزه می شوند  و توسط ادرار از بدن  به مرور دفع می شوند. در هنگام استفاده از روش کویتیشن موضعی بیمار به دلیل حرارت ملایم امواج دستگاه بیمار گرمای خفیفی را احساس خواهد کرد که این گرما قابل تحمل خواهد بود و پس از ماساژ پوست با شاسی دستی دستگاه به طول ۳۰ دقیقه بیمار پس از اتمام جلسه درمانی هیچ درد و تورم و ناراحتی نخواهد داشت و بلافاصله می تواند به فعالیت های عادی خود باز گردد و نیاز به استراحت نخواهد داشت.

کلینیک کویتیشن

کلینیک های زیادی در سرتاسر کشور ما به ارائه خدمات زیبایی تناسب اندام مشغول می باشند که روش کویتیشن موضعی لاغری نیز جزء خدمات این کلینیک ها برای بیماران جهت رفع چاقی می باشد، پیشرفت تکنولوژی تولید دستگاه های مدرن باعث شده تا دستگاه کویتیشن نیز در آن تغییراتی ایجاد گردد و مدرن و به روز شود که در دستگاه های جدید تمرکز امواج با دقت بیشتری صورت می گیرد و بهترین کلینیک کویتیشن کلینیکی خواهد بود که از به روز ترین دستگاه های کویتیشن در کلینیک خود با کمک متخصصینی که با نحوه کار این دستگاه ها آشنایی کاملی دارند بهره بگیرد. بهترین کلینیک از نظر ارائه کویتیشن موضعی لاغری به بیماران کلینیکی خواهد بود که در آن با بهره گیری از پزشکان متخصص و با تجربه و امکانات و تجهیزات استاندارد و داشتن پرسنلی حرفه ای کار لاغری موضعی بیماران را به طور مطلوبی با کمترین عوارض ممکن صورت دهد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X