بهترین روش برای لاغری موضعی سریع ران و ساق پا

بهترین روش برای لاغری موضعی سریع ران و ساق پا

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای لاغری موضعی سریع ران و ساق پا

عوامل بسیاری از جمله پرخوری ، تغییر سبک زندگی و عدم تحرک مناسب باعث گردیده تا چاقی و داشتن اضافه وزن تبدیل به  معضلی برای تمام جوامع گردد که این چاقی زمینه ساز بسیاری از مشکلات بهداشتی جامعه خواهد بود، داشتن اضافه وزن مخصوص در خانم ها در نواحی ران و ساق پا باعث می گردد تا ظرافت و زیبایی آنها از بین رود و افرادی که به این مشکل دچار شده اند به دنبال روشی برای پیکر تراشی و ایجاد لاغری در این نواحی باشند اما بهترین روش برای لاغری موضعی سریع ران و ساق پا چه روشی می باشد.

لاغری موضعی سریع

امروزه روش های لاغری موضعی سریع در بین افراد چاق و دارای اضافه وزن از محبوبیت زیادی برخوردار شده است که این روش ها دیگر عوارض جراحی های لیپوساکشن را ندارند و بیمار به دلیل لیفت همزمان پوست با ایجاد لاغری از انجام روش درمانی رضایت بیشتری خواهد داشت.

لاغری موضعی در ران و  ساق پا

هر فردی که از وضعیت ران خود و ساق پاهایش به دلیل بزرگ شدن و حجم زیاد پس از چاقی مخصوصا در خانم ها ناراضی می باشد می تواند از روش های مختلف ایجاد لاغری موضعی در این نواحی استفاده کند که از انواع این روش ها می توان به مزوتراپی ، هایفوتراپی و رادیوفرکانسی اشاره نمود .

مزوتراپی

در روش مزوتراپی که روش ایمنی برای ذوب و دفع چربی ران و ساق پا می باشد جهت رفع چربی ها داروها و محلول های چربی سوز از طریق سوزن های ریزی به پوست این نواحی از بدن تزریق می گردد که این محلول ها باعث تخریب سلول های چربی خواهند شد و چربی ها از طریق بدن به مرور دفع می گردند.

هایفوتراپی

در روش هایفوتراپی از انرژی امواج مافوق صوت با تمرکز بالا برای گرم کردن موضعی و تخریب سلول های چربی استفاده می شود و این چربی ها از طریق کبد دفع می گردند بدون آنکه به عروق خونی و عصب عضلات پوست آسیبی وارد شود.

بهترین روش لاغری  موضعی سریع  ران و ساق پا

یکی از بهترین روش های لاغری موضعی سریع استفاده از امواج رادیوفرکانسی یا روش RF می باشد که در این روش همزمان با تخریب موضعی سلول های چربی در ناحیه ران و ساق پا با تاثیرات جریان RFبر روی پوست شکل ران و ساق پا زیباتر می گردد و از افتادگی و شل شدگی پوست این نواحی بعد از کاهش حجم چربی ها جلوگیری خواهد شد و بیمار بدون جراحی و با استفاده از بی حسی و بدون نیاز به استراحت کاهش وزن سریعی را تجربه خواهد کرد که این کاهش حجم چربی ها بلافاصله پس از انجام عمل برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود. لاغری موضعی سریع با استفاده از روش هایی مانند RF برای بیماران مناسب خواهد بود که شاخص توده چربی بدن آنها چندان بالا نباشد و بخواهند با استفاده از این روش ها کاهش وزن مناسبی داشته باشند و در کنار کاهش وزن به تناسب اندام و پیکر تراشی متناسب با سایر اجزای اندام خود برسند . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X