بهترین درمان چاقی پهلو با لاغری موضعی RF

بهترین درمان چاقی پهلو با لاغری موضعی RF

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین درمان چاقی پهلو با لاغری موضعی RF

برخی از  افراد تصور می کنند تغییر شکل بدن بر اثر چاقی فقط با کاهش چربی های آن از طریق جراحی ممکن می گردد اما با استفاده از روش های موضعی و غیر جراحی مانند  RF می توان اجزای مختلف بدن را بدون آسیب رساندن به بافت های دیگر از شر چربی های اضافه راحت نمود اما  بهترین درمان چاقی پهلو با لاغری موضعی RF چگونه انجام می گیرد.

لاغری موضعی RF

در روش لاغری رادیوفرکانسی یا همان RF برای درمان چاقی در ناحیه پهلو و داشتن اضافه وزن که روشی غیر تهاجمی برای تغییر شکل لایه های زیر سطح پوست می باشد از امواج رادیوفرکانسی با طول موج بالا استفاده می گردد و این امواج با  عبور از لایه های چربی پوست باعث گرم کردن بافت های چربی شده و موجب می گردند تا دیواره های سلول های چربی با برخورد امواج تخریب شده و بترکد و چربی ها حالت مایع پیدا کنند که در این صورت توسط سیستم بدن از راه ادرار دفع خواهند شد و از بدن خارج می گردند.

 رفع چاقی پهلو با RF

پهلو از جمله نقاطی از بدن می باشد که انباشت چربی در آنجا بسیار بالا می باشد و این چربی ها به دلیل انباشته شدن طی سالیان متوالی در برابر ورزش کردن و رژیم گرفتن بسیار مقاوم می باشند که با استفاده از روش RF یا همان امواج رادیوفرکانسی به راحتی می توان بدون آسیب به بافت های سایر نقاط بدن با استفاده از نیروی گرمایشی امواج این دستگاه چربی های اضافه پهلو را از بین برد و در بدن تناسب مطلوبی ایجاد نمود.

هزینه ایجاد لاغری در پهلو با روش RF

هزینه درمان چاقی پهلو با روش RF به میزان چربی های اضافه پهلو ، دستمزد متخصص و جلسات درمانی بستگی دارد و در صورت کم بودن چربی های پهلو تعداد جلسات کاهش خواهد یافت که این امر در هزینه انجام روش تاثیر خواهد داشت. لاغری موضعی با RF روشی می باشد که با استفاده از آن می توان بدون آسیب رساندن به لایه های بالایی پوست حذف چربی ها را در لایه های زیرین پوست صورت داد و در این روش به دلیل تنظیم مناسب امواج این امکان وجود دارد تا همزمان با حذف چربی ها سفت کردن پوست و صاف کردن و از بین بردن ناهمواری های آن جهت جلوگیری از افتادگی پوست پس از کاهش حجم چربی زیر پوست انجام گیرد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X