درمان شل شدن پوست زیر بغل و بازو با لیفتینگ

درمان شل شدن پوست زیر بغل و بازو با لیفتینگ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان شل شدن پوست زیر بغل و بازو با لیفتینگ

گذر عمر انسان موجب می گردد تا پوست بدن خاصیت انعطاف پذیری خود را به دلیل کاهش تولید کلاژن و الاستین که پروتئینی ضروری برای حفظ حالت ارتجاعی و کشسانی پوست می باشند از دست بدهد و پوست در نقاط مختلف صورت و بدن شل و افتاده گردد، اگر پوست بازوها شل و افتاده گردد از زیر بازو آویزان می شود و این افتادگی تا ناحیه زیل بغل امتداد پیدا خواهد کرد که در این زمان به دلیل تاثیر در زیبایی بدن  لزوم روشی برای لیفتینگ این نواحی احساس خواهد شد اما درمان شل شدن پوست زیر بغل و بازو با لیفتینگ چگونه ممکن می گردد.

 پوست زیر بغل

پوست زیر بغل نیز مانند دیگر نقاط بدن  تحت تاثیر عواملی چون بالا رفتن سن ، لاغری،  ژنتیک و استفاده بیش از حد از اسپری  و تاثیر مواد شیمیایی دچار تیرگی و افتادگی پوست می گردد که این امر باعث احساس عدم رضایت در هر فردی خواهد شد و به دنبال روشی برای لیفت این نقطه از بدن خود خواهد بود.

افتادگی پوست بازو

پوست بازو به دلایل عدیده ای مانند لاغری و بالا رفتن سن دچار شل شدگی و آویزان شدن در زیر بازو می گردد که به گونه ای حالت پوست خفاشی را برای بیماران ایجاد می کند و به دلیل این امر بیمار قادر به پوشیدن لباس بدون آستین نخواهد بود ، حالت افتادگی پوست بازوها به دلیل از دست رفتن انعطاف پذیری و تحلیل رفتن بافت های نرم در زیر پوست بازو ایجاد می گردد و در لیفتینگ این ناحیه از دست که معمولا شل شدگی آن تا آرنج ادامه دارد با استفاده از روش های مختلف و روش های ترکیبی به بازوها فرم داده می شود و با کشیدن پوست شل و برداشتن چربی های اضافه افتادگی پوست برطرف خواهد شد.

لیفتینگ بازوها و زیر بغل

لیفتینگ بازوها که با روش های جراحی و غیر جراحی و لیپوساکشن و یا ترکیبی از چند روش انجام می گیرد باعث کشیدن پوست اضافه بازوها و رفع افتادگی آنها خواهد شد که این موارد در مورد پوست زیر بغل و رفع شل شدگی این ناحیه نیز کاربرد دارد.

جراحی لیفتینگ بازو و زیر بغل

در این روش همراه با لیپوساکشن و خارج کردن چربی های اضافه از بازو زیر بغل برش هایی در زیر آرنج در بازوها و در ناحیه زیر بغل انجام می گیرد و جراح با کشیدن پوست آن را لیفت و سفت خواهد کرد و پوست اضافه را برش و جدا خواهد کرد.

مزوتراپی

در مزوتراپی بازوها و زیر بغل محلول های تزریقی که شامل اسیدهای آمینه، ترکیبات طبیعی مقوی ، داروها، ویتامین و مواد معدنی به پوست این نواحی  تزریق می گردد و استفاده از این روش در کنار جراحی در زیر بغل علاوه بر لیفت پوست موجب شفاف سازی و روشن شدن پوست تیره آن خواهد شد.

ترماژ

در روش ترماژ از پرتوهای لیزر برای گرم کردن لایه های پوست بازو و زیر بغل استفاده می شود و بعد از روند آب شدن چربی ها به دلیل تاثیر لیزر بافت های همبند پوست تقویت خواهند شد و افتادگی پوست در این نواحی از بدن رفع می گردد.

آر اف

در روش رادیو فرکانسی یا آر اف که روشی کم تهاجم می باشد امواج دستگاه به سلول های چربی بازو و زیر بغل گرما خواهند داد و با ذوب شدن این چربی ها آنها یا از طریق ساکشن و یا از طریق ادرار دفع می گردند و به دلیل وجود انرژی امواج دستگاه تولید کلاژن در پوست بازو و زیر بغل افزایش پیدا می کند و مشکل شل شدگی پوست در این نواحی برطرف می گردد. لیفتینگ بازو و پوست زیر بغل با هر روشی که انجام گیرد باعث خوش فرم شدن و کشیده شدن پوست این نواحی خواهد شد و آنها را از حالت افتادگی رها خواهد کرد، در برخی از روش های درمانی لیفتینگ بازو و زیر بغل عمل لیفت پوست به زمان نیاز دارد و به مرور ایجاد می گرد و لیفت تا مدتها پس از به کارگیری روش درمانی ادامه خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X