بهترین جایگزین درمان گیاهی شل شدن پوست گونه

بهترین جایگزین درمان گیاهی شل شدن پوست گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین جایگزین درمان گیاهی شل شدن پوست گونه

افرادی که با بالا رفتن سن خود نگران شل شدگی پوست صورت و گونه می باشند ممکن است از درمان های گیاهی برای رفع شل شدگی در پوست خود استفاده کنند، گر چه درمان های خانگی و گیاهی بروز افتادگی در گونه را با تاخیر مواجه می کند اما هنگامی که افتادگی پوست گونه در حالت شدید رخ دهد درمان گیاهی چندان برای رفع افتادگی شدید چندان  اثر بخش نخواهد بود و باید از درمانی مناسب و جایگزین استفاده نمود اما بهترین جایگزین درمان گیاهی شل شدن پوست گونه چه روشی می باشد.

شل شدن پوست گونه

چین و چروک صورت اغلب به دنبال کاهش وزن شدید یا ناگهانی، پیری و یا انتخاب نوعی خاصی از سبک زندگی که منجر به از دست رفتن الاستیک و کلاژن پوست می شود، بوجود می آید. شل شدن پوست گونه نیز تحت تاثیر عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن ، اشعه آفتاب، استرس و تغذیه نامناسب صورت می گیرد که در این حالت گونه ها صاف خواهند بود و چربی و حجم زیر پوست کاهش زیادی خواهد داشت که این امر باعث می گردد گونه ها شل و افتاده گردند و حجم مناسبی نداشته باشند که این مشکل در زیبایی صورت تاثیر خواهد داشت و چهره را پیر و خسته نشان خواهد داد. با استفاده از یک سری تمرینات یوگا صورت و یا استفاده از روش های طبیعی و داشتن رژیم غذایی سالم می توان میزان چین و چروک های صورت را کاهش داد و به رفع شل شدگی آن کمک کرد. اما روش های طبیعی کمک زیادی به رفع این مشکلات نمی کنند و بیشتر به عنوان روش های پیشگیری از شل شدن پوست مطرح هستند. علاوه بر این روش های گفته شده زمانبر هستند و باید مدت زمان زیادی را برای رسیدن به نتیجه صرف انجام آنها نمود. بنابراین بیشتر افراد به روش های غیر طبیعی لیفت گونه روی می آورند. نتایج این روش ها در مدت زمان کمتری ظاهر می شود و ماندگاری بیشتری دارد. البته لازم به ذکر است که هر کدام از روش های لیفت صورت دارای معایبی نیز ممکن است باشند که در صورت انجام آنها نزد پزشک متخصص و دقت در رعایت موارد لازم، احتمال بروز مشکلات را کاهش خواهد داد.

روش های لیفت گونه و برجسته سازی آن

روش های درمانی بسیاری برای لیفت پوست گونه و برجسته سازی آن مانند تزریق ژل و چربی ، میکرودرم ، بوتاکس، جراحی لیفتینگ، لیزر درمانی، مزوتراپی، روش RF، هایفوتراپی  و پروتز گذاری وجود دارد که برخی از این روش ها موقتی و برخی به طور بلند مدت شل شدگی گونه را رفع می نمایند و حجم مناسبی را برای گونه ایجاد خواهند کرد.

بهترین روش درمان شل شدگی پوست

در واقع نمی توان هیچ روشی را به عنوان بهترین روش لیفت گونه و رفع شل شدگی آن مطرح کرد. زیرا هر کدام از روش ها مزایا و معایب مختص به خود را دارند. تنها با مراجعه به پزشک متخصص و با دانستن اهداف بیمار از انجام هر عملی و با در نظر گرفتن هزینه ای که فرد حاضر است بپردازد؛ می توان روش مناسب برای او را تعیین نمود. ذکر جزییات هر کدام از این روش ها از موضوع این مقاله خارج است و در مقاله های جداگانه به تشریح آنها می پردازیم؛ با این حال در ادامه به اختصار به شرح هریک از روش های غیر گیاهی لیفت گونه می پردازیم تا افراد بتوانند با دید بهتری اقدام به تصمیم گیری نمایند.

تزریق ژل و چربی و بوتاکس گونه

در این روش ها با استفاده از تزریق ماده ای خاص به گونه اقدام به رفع شل شدگی و برجسته نمودن آن می نمایند. ماده مورد نظر در تزریق ژل و بوتاکس ماده ای مصنوعی و در تزریق چربی، چربی بدن خود فرد می باشد.

جراحی لیفت گونه

این روش همانطور که از نامش پیداست از روش جراحی برای رفع شل شدگی گونه استفاده می کند که نسبت به سایر روش ها پیچیدگی های بیشتری داشته و نیاز به گذراندن دوره نقاهت بیشتری دارد. نتایج درمان نیز دائمی تر هستند.

هایفوتراپی گونه

یکی از بهترین روش های رفع شل شدگی پوست گونه  هایفوتراپی می باشد که در این روش با کمک امواج مافوق صوت لیفت و جوانسازی پوست گونه انجام می گیرد ، در این روش امواج بدون آسیب وارد کردن به سطح پوست در لایه های زیرین پوست گونه نفوذ می کنند و با متمرکز شدن در آن نقطه با تحریک پوست به کلاژن سازی باعث لیفت پوست آن خواهند شد و با لیفت گونه بیمار تا چندین سال جوانتر خواهد شد. در درمان شل شدن پوست گونه هایفوتراپی درمانی بی ضرر می باشد که برای تمام گروه های سنی مناسب خواهد بود و از این درمان برای رفع چین و چروک و شل شدگی تمام نقاط صورت می توان استفاده نمود زیرا اگر امواج این دستگاه توسط متخصص به درستی تنظیم گردد عوارض استفاده از این روش به نسبت سایر روش ها بسیار کمتر خواهد بود و سطح پوست از درمان آسیبی نخواهد دید.

هزینه لیفت گونه با روش های مختلف

درمان شل شدن پوست گونه با روش های مختلف باعث رفع این مشکل و ایجاد حجم مناسب  و گونه گذاری  می گردد که داشتن گونه هایی برجسته و خوشرنگ در زیبایی صورت تاثیر زیادی خواهد داشت و چهره را جذاب و زیبا خواهد کرد. همواره یکی از پارامترهای مهم در انتخاب روش درمان میزان هزینه آن عمل است. در مورد هزینه لیفت گونه می توان عنوان نمود که هزینه این عمل با توجه به میزان افتادگی پوست گونه و جلسات درمانی و دستمزد متخصص در هر بیماری متفاوت می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X