درمان پیری با جراحی افتادگی پوست در جوانی

درمان پیری با جراحی افتادگی پوست در جوانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان پیری با جراحی افتادگی پوست در جوانی

جراحی لیفتینگ صورت گر چه در افراد با سن بالای ۴۰ سال صورت می گیرد اما افراد با سن پایین تر و در دوران جوانی نیز می توانند جهت لیفت و کشیدن پوست صورت خود از این روش درمانی استفاده نمایند و در این دوران و قبل از آغاز پیری پوست خود را جوانسازی نمایند اما درمان پیری با جراحی افتادگی پوست در جوانی چگونه انجام می گیرد.

دلایل افتادگی پوست در جوانی

با بالا رفتن سن و کاهش حالت ارتجاعی پوست و کاهش کلاژن سازی در زیر پوست سطح پوست دچار مشکلات عدیده ای می گردد و اشعه آفتاب و عدم استفاده از ضد آفتاب، بیماری ها، مصرف داروها، لاغر شدن صورت بر اثر کاهش شدید وزن  و ژنتیک روند پیری در پوست را سرعت می بخشد و پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد.

جراحی افتادگی پوست

جراحی افتادگی پوست که در سنین جوانی هم می تواند به دلیل افتادگی پوست صورت گیرد با استفاده از بی حسی موضعی در صورت انجام می گیرد ، در این جراحی که چند ساعت به طول خواهد انجامید برش های جراحی در خط رویش مو در پیشانی و کنار گوش انجام می گیرد تا جای برش ها به چشم نیاید و سپس پوست لیفت می گردد و پوست اضافه توسط پزشک برش داده می شود و جای برش ها بانداژ می گردد و از این طریق پوست صورت تا چندین سال جوانسازی می شود.

مراقبت های بعد از جراحی افتادگی پوست

افرادی که در صورت خود جراحی لیفتینگ انجام داده اند باید تا چند روز استراحت داشته باشند، فعالیت های سنگین را  تا چند هفته کنار بگذارند، در هنگام خوابیدن سر را بالاتر از بدن قرار دهند، از آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک استفاده کنند ، از مصرف دخانیات پرهیز نمایند و در هنگام خروج از خانه حتما باید ضد آفتاب مناسب با پوست خود را مصرف کنند. جراحی افتادگی پوست در هر فردی عوارض و نتایج متفاوتی را در بر دارد و هیچوقت برای دو بیمار نتایج یکسانی از این جراحی کسب نمی گردد و افرادی که قصد استفاده از این گونه جراحی ها را دارند باید بدانند که نتایج این جراحی دائمی نخواهد بود و به دلیل ادامه روند پیری در پوست دوباره دچار افتادگی پوست  خواهند شد و بعد از گذشت چند سال از جراحی پوست دوباره به روشی جهت جوانسازی نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X