بهترین دکتر متخصص جراحی زیبایی گوش زنان

بهترین دکتر متخصص جراحی زیبایی گوش زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر متخصص جراحی زیبایی گوش زنان

گاهی ممکن است خانم ها به دلیل داشتن  گوش های بزرگ و برآمده و بد فرم از حالت گوش های خود ناراضی باشند و به پزشک جراح جهت اصلاح گوش خود مراجعه نمایند که جراح با بررسی گوش آنها با توجه به ظرافت صورت زنان اقدام به جراحی زیبایی و تغییر حالت و فرم گوش زنان خواهد کرد اما بهترین دکتر متخصص جراحی زیبایی گوش زنان کدام متخصص می باشد.

جراحی زیبایی گوش

جراحی گوش که در پزشکی به آن اتوپلاستی گفته می شود برای زیباسازی در بیمارانی استفاده می گردد که گوش های بزرگ یا بد فرمی دارند، در این جراحی پلاستیک ظاهر گوش در نتیجه جراحی بهبود داده می شود، در اتوپلاستی  گوش ها جلو آمدگی و غیر یکنواخت بودن آنها توسط جراح رفع می گردد.

جراحی زیبایی گوش زنان

زنانی که این احساس دارند که شکل و فرم و اندازه گوششان با فرم صورتشان همخوانی ندارد بهترین کاندید برای جراحی پلاستیک گوش می باشند ،در جراحی زیبایی گوش زنان که اتوپلاستی نامیده می شود جهت رفع بزرگی و غیر یکنواختی گوش ها برش های جراحی در چین پشت گوش انجام می شود و زخم ها بعد از مدتی خود ترمیم خواهند شد و قابل مشاهده نخواهند و جراح با تغییر غضروف گوش و بریدن آنها تا حد لازم گوش ها را کوچک و یکنواخت خواهد کرد. در جراحی زیبایی گوش جراح پس از ایجاد برش غضروف و پوست اضافه را حذف می کند و غضروف باقی مانده را در محل مناسبی جاسازی خواهد کرد و با بخیه های داخلی شکل جدید گوش را حفظ می نماید و با بخیه های دیگری برش های خارجی گوش را انجام می دهد و شکل اصلی گوش را ایجاد خواهد کرد.

مراقبت های پس از جراحی زیبایی گوش

افرادی که جراحی زیبایی گوش انجام داده اند باید تا چند روز در خانه استراحت نمایند، برای خوابیدن از دو بالش استفاده نمایند تا سر بالا آورده شود ،  باید از فشار آوردن بر گوش ها اجتناب نمایند و داروهای تجویز شده توسط متخصص را مصرف کنند.

بهترین متخصص جراحی گوش

بهترین متخصص جراحی زیبایی گوش متخصصی خواهد بود که بتواند با بهترین روش جراحی بزرگ بودن مادرزادی گوش و عدم یکنواختی گوش را رفع نماید و به گونه ای گوش ها را جراحی نماید که هر دو گوش تقارن داشته و یکنواخت باشند و بیمار با انجام جراحی نسبت به ظاهر خود رضایت بیشتری داشته باشد و حس  اعتماد به نفس به وی باز گردانده شود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X