آیا روش های جراحی زیبایی پوست شکم ضرر دارد؟

آیا روش های جراحی زیبایی پوست شکم ضرر دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا روش های جراحی زیبایی پوست شکم ضرر دارد؟

بسیاری از افرادی که کاهش وزن شدید داشته اند یا زنان باردار بعد از بارداری به افتادگی پوست شکم دچار می گردند که این امر باعث از بین رفتن زیبایی اندام آنها خواهد شد و به جراحی های زیبایی شکم رو می آورند اما  آیا روش های جراحی زیبایی پوست شکم ضرر دارد.

زیبایی پوست شکم

زیبایی پوست شکم و صاف و یکدست بودن آن یکی از معیارهای زیبایی اندام می باشد و هنگامی که پوست بر اثر کاهش وزن و بارداری دچار افتادگی یا ایجاد ترک گردد زیبایی آن از بین خواهد رفت و مخصوصا افرادی که دچار افتادگی و شل شدگی پوست می گردند به خاطر وضعیت خود به دنبال روش های جراحی و غیر جراحی برای زیباسازی و جوانسازی پوست شکم خود خواهند بود.

روش های جراحی زیبایی پوست شکم

در جراحی های زیبایی شکم از روش های جراحی شکمی که به عمل ابدومینوپلاستی شهرت دارند و لیپوساکشن که روش خارج کردن چربی از بدن می باشد به طور جداگانه یا همزمان استفاده می گردد که در کنار این روش ها ممکن است از روش لیپولیزر نیز استفاده گردد، در روش جراحی ابدومینوپلاستی برشی در قسمت زیر شکم ایجاد می گردد و تمام پوست و چربی جدار شکم برداشته می شود و پوست کشیده و در جای خود ثابت می گردد که از این روش در کنار لیپوساکشن و لیپولیز جهت لیفت پوست شکم استفاده خواهد شد.

ضرر جراحی های زیبایی پوست شکم

هر نوع جراحی در بدن به دلیل تهاجم ایجاد شده در پوست باعث واکنش سیستم ایمنی  بدن به این جراحی خواهد شد و ممکن است پوست در محل جراحی دچار عفونت، خونریزی، التهاب ، تجمع مایع، لخته خونی، خطرات بی هوشی ، آسیب عصبی، و یا جدا شدن پوست از محل بخیه گردد که همه این عوارض به واکنش بدن و تخصص جراح بستگی دارد و اگر جراح تجربه و تبحر کافی در  زمینه جراحی را داشته باشد درصد ایجاد این عوارض به مراتب بسیار پایین خواهد آمد. زیبایی پوست شکم در کنار اندامی متناسب و خوش فرم از نتایج جراحی های زیبایی شکم می باشد که در این جراحی ها معمولا کاهش سایز بدن از طریق خروج و حذف چربی از آن صورت می گیرد و طی جراحی  از بین بردن چربی ها و لیفت پوست شکم به طور همزمان ایجاد می گردد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X