اثربخشی فشارآب برای شکستن چربی شکم

اثربخشی فشارآب برای شکستن چربی شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثربخشی فشارآب برای شکستن چربی شکم

در روش لیپوساکشن چربی های شکم از روش های مختلفی که هر کدام تکنیک مختص به خود را دارند استفاده می گردد ، در برخی از این روش ها از نیروی گرمایشی و در برخی دیگر مانند روش بادی جت از نیروی آب جهت از بین بردن چربی های بدن بهره گرفته می شود اما اثربخشی فشار آب برای شکستن چربی شکم چگونه می باشد.

شکستن چربی شکم

شکستن چربی شکم با استفاده از روش های مختلفی مانند به کار بردن کانولا در زیر پوست، انرژی گرمایی لیزر و نیروی فشار آب صورت می گیرد که بدین طریق سلول های چربی شکسته شده و از بافت همبند پوست جداسازی می گردند تا به وسیله دستگاه مکنده ساکشن به راحتی از بدن خارج شوند به گونه ای که به بافت های دیگر پوست آسیب کمتری وارد گردد و خونریزی و درد بیمار نیز کمتر باشد.

لیپوساکشن بادی جت

در لیپوساکشن بادی جت از فشار ایجاد شده توسط آب برای خارج کردن چربی از بدن استفاده می شود، در این روش که بدون بی هوشی و به صورت سرپایی انجام می گیرد با استفاده از قدرت بالای آب به صورت کنترل شده و ایمن سلول های چربی از پوست جدا سازی و تکه تکه می شوند و به وسیله دستگاه مکنده از بدن خارج می گردند، در این روش فشار وارد شده توسط نیروی آب باعث خرد شدن سلول های چربی می گردد اما آنها را تخریب نخواهد کرد و به همین دلیل این چربی ها برای تزریق به دیگر نواحی بدن و صورت به عنوان حجم دهنده بسیار مناسب می باشند، در روش بادی جت به دلیل فشار ملایم آب نه تنها سلول ها ی چربی بلکه دیگر بافت های پوست شکم نیز آسیب نخواهند دید . در لاغری بادی جت که با استفاده از نیروی فشاری آب چربی های شکم را از پوست جداسازی می نماید و به صورت کاملا حرفه ای و راحت و بدون آسیب چربی ها را از بدن خارج می کند کمترین کبودی و تورم در بافت های پوست ایجاد می گردد و به همین دلیل پس از انجام روش بادی جت بیمار درد کمتری را خواهد داشت. شکستن چربی شکم با استفاده از روش بادی جت و فشار آب باعث می گردد تا بیمار عوارض و اثرات جانبی کمتری را بعد از لیپوساکشن تجربه نماید و این روش ماندگاری بیشتری از سایر روش ها در بدن خواهد داشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X