بادی جت، معجزه ای برای رفع چربی جلوی شکم

بادی جت، معجزه ای برای رفع چربی جلوی شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بادی جت، معجزه ای برای رفع چربی جلوی شکم

در حال حاضر برای رفع چربی های بدن و شکم روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که هر روش مزایا و خطرات و عوارض مختص به خود را دارند و با توجه به وضعیت چربی های اضافه بدن بیماران توسط متخصص جهت کاهش چربی ها و ایجاد لاغری مورد استفاده قرار می گیرند که روش بادی جت یکی از این روش ها می باشد اما بادی جت، معجزه ای برای رفع چربی جلوی شکم  چگونه در رفع چربی این ناحیه از بدن موثر خواهد بود.

چربی جلوی شکم

چربی جلوی شکم نوعی از چربی اضافه بدن می باشد که از اولین  نشانه ها ی  بروز چاقی در افراد می باشد و به دلیل انباشته شدن زیاد چربی در این ناحیه از بین بردن کامل آن بسیار سخت و زمانبر خواهد بود زیرا این چربی ها به مرور زمان در برابر تجزیه شدن از خود مقاومت نشان می دهند و علت این امر تا حدودی عوامل  ژنتیکی و تغییرات هورمونی خواهد بود.

لیپوساکشن بادی جت

لیپوساکشن بادی جت یکی از پرطرفدارترین روش های لاغری موضعی می باشد که هدف از به کارگیری این روش از بین بردن چربی های موضعی بدن از جمله چربی جلوی شکم می باشد که در برابر ورزش و رژیم مقاوم هستند،  در روش بادی جت از انرژی آب برای جداسازی سلول های چربی از بافت بدن  استفاده می شود و پس از انکه سلول های چربی جدا سازی شدند به راحتی از طریق دستگاه مکنده ساکشن از بدن خارج می گردند ، در این روش به دلیل عدم تخریب رگ های خونی پوست شکم و تارهای عصبی پوست کمتر دچار خونریزی ، تورم و درد می گردد . در روش بادی جت به دلیل ساکشن ملایم سلول های چربی و عدم تخریب کامل آنها می توان از چربی های تخریب شده به عنوان فیلر و حجم دهنده در تمام نقاط صورت ، سینه و باسن تزریق نمود و این تزریق به دلیل برداشتن چربی از خود بیمار در بدن حساسیت و آلرژی ایجاد نخواهد کرد. روش بادی جت برای افرادی که چربی جلوی شکم آنها نسبتا کم یا متوسط می باشد روشی مناسب جهت از بین بردن چربی ها خواهد بود و استفاده از این روش تناسب مناسبی بین شکم و دیگر اعضای بدن ایجاد خواهد نمود و سایز بدن بیمار تا چندین درجه کاهش خواهد یافت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X