بهترین دکتر لیفت ابرو و پلک در تهران

بهترین دکتر لیفت ابرو و پلک در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر لیفت ابرو و پلک در تهران

فاصله مناسب بین ابرو و چشم و پلک از نشانه های زیبایی صورت خصوصا در خانم ها می باشد و هنگامی که بر اثر بالا رفتن سند و شل شدگی پوست پیشانی ابروها نیز دچار افتادگی می گردند و بر روی پلک می افتد و فاصله بین ابرو و پلک و چشم کاهش پیدا می کند حس اعتماد به نفس و جوانی در خانم ها کاهش پیدا می کند زیرا شکل نرمال ابروها از بین می رود روش های زیادی جهت لیفت ابروها و ایجاد فاصله مناسب بین ابرو و چشم وجود دارد اما بهترین دکتر لیفت ابرو و پلک در تهران چه کسی می باشد.

دکتر لیفت ابرو و پلک

عمل کشیدن ابرو و پلک که به همراه لیفت پیشانی انجام می گیرد توسط دکتر لیفت که به تمام روش های لیفت آشنایی دارد انجام می گیرد ، لیفت ابرو نه تنها باعث کاهش چین و چروک پیشانی و ایجاد فاصله مناسب بین پلک و ابرو و چشم می گردد بلکه خطوط دور بینی و دور چشم را نیز کاهش می دهد ، امروزه لیفت ابرو با روش های مختلفی مانند جراحی های لیفتینگ، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و چربی و لیفت با نخ صورت می گیرد که دکتر با توجه به وضعیت بیمار و میزان افتادگی ابروها در هر بیماری روش درمانی وی را انتخاب خواهد کرد .

فواید لیفت ابرو

لیفت ابرو با هر روشی که انجام گیرد باعث از بین رفتن افتادگی ابروها و از بین رفتن چروک ایجاد شده در پیشانی خواهد شد و در نتیجه لیفت  چهره بیمار کمتر حالت عصبانی و اخم آلود ، ناراحت، خسته و پیر خواهد داشت و با بالا کشیدن ابروها و پلک  ظاهری جوان تر برای بیمار ایجاد می گردد و حس اعتماد به نفس به وی باز خواهد گشت. عمل بالا کشیدن ابرو مخصوصا در خانم ها به چهره آنها ظاهری زنانه و زیبا خواهد بخشید و صورت آنها را چندین سال جوان تر نشان خواهد داد ، تغییر موقعیت ابرو و بالا کشیدن آنها با استفاده از روش های جدید و کم عارضه مانند هایفوتراپی یک ظاهر جوان و شاداب برای هر فردی ایجاد می کند و از این طریق حالت چشم ها بهتر و بزرگتر نشان داده می شود.

فواید لیفت پلک

لیفت پلک یک روش درمان برای حذف پوست یا چربی اضافه دور چشم می باشد که منجر به بهبود ظاهر پلک و رفع افتادگی آن انجام می گیرد. جراحی لیفت پلک را می توان روی پلک بالا، پلک پایین و یا هر دو انجام داد. موارد زیر می توانند به کمک این عمل درمان شوند:
  • چین و چروک دور چشم
  • پف زیر چشم
  • افتادگی پلک بالا و پایین

چه کسانی کاندیای مناسب لیفت ابرو و  پلک هستند؟

افراد دارای انتظارات واقع بینانه که دارای سلامت جسمی و روحی هستند، کاندیداهای مناسبی برای عمل لیفت ابرو و پلک محسوب می گردند. مشاوره با پزشک قبل از شروع درمان برای مشخص شدن اینکه فرد برای این نوع درمان مناسب می باشد یا خیر؟ ضرورت دارد.

آمادگی های لازم برای انجام جراحی پلک و ابرو

قبل از انجام عمل جراحی، بیمار باید بررسی دقیق در مورد جراحی و خطرات بالقوه و مزایای مربوط به این روش را داشته باشد. بیمار باید دستورالعمل های قبل از عمل جراحی را با دقت انجام دهد و قبل از روز عمل دستورالعمل های بعد از جراحی را کاملا بررسی نماید.

دوران نقاهت عمل لیفت پلک و ابرو چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان دوره نقاهت عمل لیفت به روش انجام آن بستگی دارد. معمولا روش های جراحی دارای دوره نقاهت بیشتری هستند اما روش های غیر جراحی مانند تزریق و یا هایفوتراپی دارای دوره نقاهت کمتر بوده و در برخی موارد نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارند. ممکن است اندکی تورم و کبودی بعد از درمان وجود داشته باشد که در روزهای اولیه برطرف خواهند شد. استفاده از کمپرس یخ به سریع تر شدن روند بهبود کمک خواهد کرد. در صورت مشاهده علائم غیر معمول حتما موارد را به پزشک مربوطه اطلاع دهید.

بهترین دکتر لیفت ابرو و پلک در تهران

پزشکان زیبایی زیادی در شهر تهران به دلیل جمعیت زیاد آن و گسترش روز افزون جراحی های زیبایی در هر فعالیت می باشند که از تمام روش های جوانسازی در بالا بردن و لیفت ابرو و پلک استفاده می کنند که باید حتما در این کار تخصص و تجربه لازم را داشته باشند زیرا همین تجربه کافی آنها را در رشته خود برترین پزشک خواهد کرد و اعتماد بیماران نسبت به پزشکان باتجربه و ماهر بسیار بالا می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X