بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی در تهران

بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی در تهران

امروزه جراحی های بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های پلاستیک در کل جهان می باشند که در ایران این جراحی ها با درصد بالایی در جامعه بین مردان و زنان رواج پیدا کرده است که اغلب این جراحی ها به دلیل ایجاد تغییر در فرم و زیباسازی و کوچک سازی بینی انجام می گیرند اما  بهترین دکتر جراح ترمیمی بینی در تهران چه کسی می باشد.

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی که نوعی از جراحی های پلاستیک می باشد که با هدف تغییر شکل در بینی یا عملکرد آن بعد از جراحی اولیه انجام می گیرد بسیار گسترش دارد. در  این جراحی به دلیل عدم رضایت بیمار از نتیجه  جراحی اولیه که ممکن است به دلیل عدم رضایت از فرم دلخواه می باشد و یا بیمار دچار اختلالات تنفسی بعد از عمل شده باشد انجام می گیرد که در این زمان استرس و نگرانی بیمار  به دلیل کسب نشدن نتیجه دلخواه از جراحی اولیه بسیار بالا می باشد و به دنبال بهترین جراحی پلاستیک و با تجربه ترین پزشک در این زمینه خواهد بود.

قبل از جراحی ترمیمی بینی انجام چه دستورالعمل هایی لازم است؟

انجام مشاوره قبل از انجام جراحی ترمیمی بینی ضرورت دارد. ابتدا باید مشکلاتی که از جراحی بینی اولیه به وجود آمده، مانند مشکلات ظاهری و یا تنفسی، مشخص گردد و سپس جراحی بینی ترمیمی انجام شود. بعد از انجام عمل جراحی اولیه بینی، بیمار باید برای انجام عمل ثانویه تا بهبودی کامل و برطرف شدن کامل تورم و زخم ها صبر کند.  در غیر اینصورت ممکن است بینی نتواند انجام عمل دیگر را تحمل کند و عمل ثانویه نیز با شکست مواجه گردد.

جراحی ترمیمی بینی چگونه انجام می شود؟

بسته به شدت مشکلات ایجاد شده در عمل اولیه بینی، جراحی ثانویه تحت بی هوشی و یا بی حسی موضعی ممکن است انجام گردد. روش های انجام این جراحی نیز مانند جراحی اولیه است اما در برخی از موارد ممکن است پیچیده تر نیز باشد.

جراحی ترمیمی بینی با جراحی بینی اولیه چه تفاوت هایی دارد؟

همانطور که گفتیم جراحی ترمیمی بینی بر روی بینی هایی انجام می گردد که یک بار جراحی شده اند، به همین دلیل این عمل از پیچیدگی و سختی های بیشتری نسبت به عمل اولیه برخوردار است و به دقت بیشتر دکتر جراح ترمیمی بینی نیاز دارد. بافت های بینی بعد از جراحی اولیه ممکن است آسیب پذیر شده باشند و پزشک باید دقت کند که بدون آسیب رساندن به آنها و یا وضعیت تنفس بیمار، جراحی ثانویه را انجام دهد. مدت زمان این عمل به دلیل پیچیدگی های آن نسبت به جراحی اولیه بیشتر است و ممکن است دوران نقاهت ناشی ازآن نیز طولانی تر باشد که تمامی این موارد نیاز به صبر بیمار تا رسیدن به نتایج دلخواه خواهد داشت.

دکتر جراح ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی و ایجاد فرم دلخواه بیمار و رفع مشکلات بینی پس از انجام جراحی اولیه از جمله عمل های مشکل جراحی در زمینه زیباسازی بینی می باشد که به دکتر جراح ترمیمی بینی ماهر و مجرب نیاز خواهد داشت، و بهترین جراح ترمیم بینی باید از تکنیک های به روز و پیشرفته جهت ایجاد تغییرات در عمل ترمیمی استفاده کند تا نتیجه دلخواه بیمار از جراحی ترمیمی برای وی کسب شود. در زمینه جراحی های ترمیمی بینی جراحی که تجربه عمل های پیچیده را داشته باشد برای جراحی ترمیمی بسیار مناسب خواهد بود البته بیمار با توجه به جراحی اولیه خود و ایرادات بینی باید انتظارات معقولی از جراحی ترمیمی داشته باشد.

مشکلات رایج جراحی اولیه بینی که نیاز به جراحی ترمیمی دارند

در جراحی اولیه زیبایی بینی اگر بینی دچار مشکلاتی مانند  انسداد مجاری تنفسی، تغییر نامناسب بینی، عدم تقارن سوراخ های بینی، ارتفاع زیاد پل بینی، تیز بودن بیش از حد نوک بینی، عدم رضایت بیمار از فرم بینی و به وجود آمدن زخم عمیق در بینی شود به جراحی ترمیمی نیاز خواهد داشت.

بهترین متخصص جراحی ترمیمی بینی در تهران

در شهر تهران به دلیل جمعیت زیاد و رواج بیش از اندازه جراحی های زیباسازی بینی متخصصین زیادی در زمینه جراحی بینی و جراحی ترمیمی بینی فعالیت دارند که با مراجعه بیماران به آنها هر متخصصی این ادعا را دارد که بهترین متخصص در زمینه جراحی بینی می باشد که این امر انتخاب یک پزشک به عنوان بهترین متخصص جراحی را با مشکل مواجه خواهد کرد و بهترین دکتر جراح ترمیمی بینی در این زمینه متخصصی می باشد که تجربه کافی و سابقه مثبتی در انجام جراحی های بینی را داشته باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X