لیپوماتیک، پیکرتراشی ۳ بعدی

لیپوماتیک، پیکرتراشی ۳ بعدی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک، پیکرتراشی ۳ بعدی

لیپوماتیک یک روش پیشرفته جهت تخلیه چربی های موضعی زیرجلدی می باشد . لیپوماتیک که از آن به عنوان پیکرتراشی ۳ بعدی یاد می شود، از جمله روش های پیکرتراشی یا همان لاغری موضعی بدون جراحی و بیهوشی  است که تنها با بیحسی موضعی می تواند انجام گردد .

روش لیپوماتیک جهت تخلیه چربی ها مورد تایید سازمان FDA آمریکا نیز می باشد .

از آنجا که در دستگاه لیپوماتیک از سه حرکت ؛ امواج اینفراسونیک ، ارتعاش و نوسان حول محوری ، سلول های چربی بدون تخریب بافت آنها از زیر پوست با مکش دستگاه خارج می شوند ، به پیکرتراشی ۳ بعدی نیز شناخته می شود .

از چربی های تخلیه شده با بافت سالم در روش لیپوماتیک می توان با تزریق مجدد ، جهت ترمیم و بازسازی چین و چروک ها  ، زخم ها و جای اسکار و نیز برجسته سازی گونه و اندام های مختلفی چون ؛ سینه ، باسن و لب  استفاده نمود .

پیکرتراشی ۳ بعدی به روش لیپوماتیک

جهت تخلیه چربی های موضعی زیر پوست ، لوله ای به نام کانولا با حرکت سه بعدی و عبور دادن از زیر پوست ، شروع به تخلیه و مکش چربی های می کند .

این حرکات سه بعدی کانولا نسبت به دیگر دستگاه های لاغری موضعی که حرکت دو بعدی دارند ، موجب تخلیه موثر و یکنواخت تری از چربی ها شده که در نهایت سبب زیبایی و طبیعی بودن پوست ناحیه لیپوماتیک شده خواهد شد .

جمع شدگی و سفت شدن پوست پس از لیپوماتیک یا همان پیکرتراشی ۳ بعدی نمودن ناحیه مورد نظر ، به دلیل کلاژن سازی ناشی از حرکات سه بعدی لوله ی کانولا تسریع خواهد شد .

به دلیل امواج اینفراسونیک لیپوساکشن ، بی حسی موضعی و جدا سازی سلول های چربی به راحتی امکان پذیر خواهد بود .

امواج اینفراسونیک  برای بدن ایمن و بی خطر بوده ، لذا در مقایسه با روش های دیگر لاغری موضعی آسیب کمتری به بدن وارد می گردد .

از جمله مزایای روش لیپوماتیک ، دوره ی نقاهت کوتاه این روش می باشد .

به کمک دستگاه پیکرتراشی سه بعدی لیپوماتیک ، دسترسی و عملکرد بالا در نواحی فیبروزه و سفت بدن وجود دارد .

می توان از روش لیپوماتیک در نواحی زانو و ساق پا نیز استفاده نمود .

عروق ، اعصاب  و عضله ها در هنگام لیپوساکشن ، توسط سیستم محافظتی دستگاه لیپوماتیک به خوبی حفاظت می شوند . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X