از روش سفت شدن پوست صورت با یخ چه میدانید؟

از روش سفت شدن پوست صورت با یخ چه میدانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از روش سفت شدن پوست صورت با یخ چه میدانید؟

بسیاری از خانم ها قبل از بروز آثار بالا رفتن سن در چهره خود با روش های خانگی و ماساژ درمانی پوست باعث حفظ سفتی پوست صورت خود و جلوگیری از شل شدن پوست می شوند و بروز افتادگی در پوست صورت را به تاخیر می اندازند که یکی از این روش ها ماساژ صورت با یخ می باشد اما  از روش سفت شدن پوست صورت با یخ چه میدانید.

سفت شدن پوست صورت

برخلاف نظر برخی از افراد که فقط در زمان بروز مشکلات به فکر سلامت و حفظ شادابی پوست خود می افتند در مقابل برخی دیگر قبل از بروز مشکلات پوستی در حفظ سلامت پوست صورت خود می کوشند  که این افراد به دلیل استفاده از روش های طبیعی و سفت شدن پوست خود کمتر و دیرتر از سایرین دچار شل شدگی پوست خود می شوند و آثار پیری و بالا رفتن سن در چهره آنها دیرتر از سایرین رخ خواهد داد.

سفت شدن پوست صورت با یخ

یکی از روش های سفت شدن پوست صورت استفاده از یخ می باشد البته یخ باید به طور غیر مستقیم روی پوست قرار داده شود و با حرکات مورب باید روی پوست ماساژ داده شود تا مویرگها ی  پوست را دچار پارگی نکند که در این صورت پوست کبود خواهد شد، ماساژ پوست صورت با یخ به دلیل افزایش گردش خون در پوست باعث جلوگیری از بروز علائم پیری در پوست خواهد شد و پوست را درخشان و شفاف می سازد، ماساژ پوست با یخ برای مدت طولانی و به طور روزانه باعث آرامش پوست خواهد شد و مانع از بروز چروک در پوست می گردد زیرا پوست را لیفت و کشیده می سازد. ماساژ پوست صورت با یخ از بروز آکنه در صورت جلوگیری می نماید و هنگامی که پوست دچار آفتاب سوختگی یا در زیر چشم ها پف ایجاد شده باشد با ماساژ پوست این نواحی با یخ به مدت چند دقیقه باعث بهبود آفتاب سوختگی و خواباندن پف زیر چشم می شود و ماساژ پوست با یخ بعد از پاک کردن آرایش آرامش خاصی به پوست می بخشد و منافذ پوست برای تنفس بیشتر باز خواهند شد. سفت شدن پوست صورت قبل از بروز چین و چروک و افتادگی پوست با یخ موجب می گردد تا پوست همیشه شاداب و شفاف باقی بماند و لیفتی طبیعی و بدون ضرر را تجربه کند که زمان بروز شل شدگی پوست را تا مدتها در صورت به تاخیر خواهد انداخت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X