بهترین روش های لیزر و اسکراب مردانه مراقبت از پوست

بهترین روش های لیزر و اسکراب مردانه مراقبت از پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش های لیزر و اسکراب مردانه مراقبت از پوست

اسکراب کردن پوست به عملی گفته می شود که طی یک الی دو بار در هفته ، آلودگی ها و سلول های مرده از روی سطح پوست برداشته می شوند و با لایه برداری پوست که طی آن علاوه بر برداشت سلول های مرده می توان تولید کلاژن و الاستین را تحریک نمود ، فرق دارد ، از این رو در این مقاله بهترین روش های لیزر و اسکراب مردانه مراقبت از پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اسکراب مردانه

در رابطه با بهترین روش های لیزر و اسکراب مردانه مراقبت از پوست می توان عنوان نمود که پوست مردان به علت عدم استفاده آنها از کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده و در معرض قرارگیری طولانی مدت در محیط بیرون از منزل ، بیشتر از پوست زنان در معرض آسیب و آلودگی های محیطی قرار دارد ، لذا اسکراب مرتب و به موقع پوست مردان در جوانسازی پوست با رفع سلول های مرده ی پوستی و آلودگی های موجود بر روی پوست بسیار موثر خواهد بود .

اسکراب پوست مردان با لیزر

به کمک اشعه ی لیزر می توان به اسکراب پوست مردان پرداخت ، قدرت اشعه ی لیزر را می توان تنظیم نمود ، به طوری که تنها لایه ی اپیدرم پوست را تحت تاثیر قرار دهد ، بدین ترتیب به کمک انواع لبزر برای پوست های مختلف ، می توان سلول های مرده و آلودگی های پوستی را به شکل موثری از روی پوست ، برداشت و به جوانسازی ، ترمیم و شفافیت پوست کمک کرد . افراد با پوست چرب به کمک لیزر درمانی پوست خود ، به شکل کاملی می توانند به کاهش چربی پوست کمک کنند ، زیرا اسکراب موجب بسته شدن منافذ باز و بزرگ پوست خواهد شد ، بدین ترتیب چربی کمتری به سطح پوست انتقال خواهد یافت و پوست وضعیت بهتری پیدا خواهد کرد . چربی بیش از حد پوست ، منشا چسبیدن آلودگی های بسیار به پوست و موجب جوش های سر سیاه و سرسفید چرکی خواهد شد که در صورت اسکراب مناسب پوست توسط انواع لیزر می توان ، مشکلات پوستی را برطرف نمود و از پوست سالم ، صاف و یکدست برخوردار شد . استفاده از لیزر فراکشنال به دلیل سرعت بالا ، عدم ایجاد حساسیت ، کنترل عمق نفوذ ، عوارض کمتر و اسکراب موثر از دیگر لیزرهای موجود در مراکز و کلینیک های زیبایی ، بهتر عمل خواهد کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X