بهترین اسکراب قوی بعد از عمل افتادگی پلک

بهترین اسکراب قوی بعد از عمل افتادگی پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین اسکراب قوی بعد از عمل افتادگی پلک

انجام اقدامات مراقبتی بعد از عمل های زیبایی ضمن تسریع فرآیند بهبود ، از ایجاد عوارض و مشکلات بیشتر پس از عمل زیبایی جلوگیری خواهد کرد ، از این رو در این مقاله ، بهترین اسکراب قوی بعد از عمل افتادگی پلک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل افتادگی پلک

عمل افتادگی پلک با هدف رفع افتادگی پلک تحت بیحسی موضعی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک بر روی هر دو پلک یا بر روی یک پلک انجام می شود ، در این عمل زیبایی ، امکان دید بهتر و ظاهر بهتر پلک ایجاد خواهد شد . در برخی موارد به جای جراحی پلک ، عمل لیفت ابرو انجام می شود ، زیرا افتادگی ابرو نیز موجب افتادگی پلک خواهد شد .

اسکراب پوست قوی

در رابطه با بهترین اسکراب قوی بعد از عمل افتادگی پلک می توان عنوان نمود که به منظور جلوگیری از تجمع چربی و ایجاد عفونت بر روی پلک ، رفع سلول های مرده ی پوست ، جوانسازی و کمک به ترمیم بهتر پوست پلک ، می توان از روش های نظیر ؛ لیزر و میکرودرم ابریژن جهت اسکراب قوی پلک استفاده کرد تا با لایه برداری قوی پوست ، ترمیم پلک کمک شود . کرم ها و لوسیون های اسکراب متعددی جهت اسکراب پوست پلک وجود دارد اما قدرت لایه برداری این نوع اسکراب در حد لایه برداری سطحی و موضعی پوست می باشد و به صورت موقت خواهد بود اما استفاده از روش لیزر جهت لایه برداری و اسکراب عمقی پوست ، روند بهبود و ترمیم پلک را افزایش خواهد داد ، زیرا گرمای حاصل ار تابش اشعه ی لیزر با عبور از سطح اپیدرم و رسیدن به لایه ی درم ، موجب تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین سازنده پوست خواهد شد ، بدین ترتیب پوست سطحی پلک از لایه های زیرین با شروع فرآیند کلاژن سازی ، ترمیم و بازسازی خواهد شد . تولید کلاژن در صورت ایجاد آسیب حرارتی ناشی از اشعه ی لیزر تحریک شده و شروع به ترمیم پوست پلک خواهد کرد ، لذا به صورت کاملا عمقی و قوی لیزر موجب اسکراب پوست خواهد شد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X