قیمت و هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

قیمت و هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

در اثر عوامل مختلفی ، چربی زیر پوست افزایش یافته و عضلات زیر پوست صورت دچار افتادگی خواهد شد ، جهت درمان افتادگی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک، می توان از لیزر استفاده کرد ، این روش غیر جراحی به طور موثری موجب درمان افتادگی پوست خواهد شد ، از این رو در این مقاله ، هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی افتادگی پوست

در رابطه با ترمیم افتادگی پوست با لیزر می توان عنوان نمود که بهترین سن برای انجام عمل زیبایی رفع افتادگی پوست با لیزر ، 40 الی 60 سالگی می باشد ، در اثر تابش لیزر به سطح پوست و گرم شدن لایه ی درم ، تولید کلاژن و الاستین افزایش می یابد ، در نتیجه ترمیم افتادگی پوست و بازسازی آن توسط سلول های پوستی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد . لیزر کردن پوست صورت علاوه بر رفع افتادگی پوست موجب کاهش چروک و خطوط ریز پوست خواهد شد ،این روش بدون نیاز به بخیه و ایجاد زخم و تنها با تابش اشعه ی لیزر به پوست صورت انجام می شود . در اثر جوانسازی پوست و رفع افتادگی آن ، چهره ی فرد 10 سال جوانتر خواهد شد . درمان افتادگی پوست صورت با لیزر با ایجاد بی حسی موضعی صورت می پذیرد ، جهت لیفت پوست لیزر می توان از لیزر CO2 اربیوم و لیزر فرکشنال استفاده کرد . استفاده از لیزر موجب از بین بردن چربی پوست ، جای زخم و ماه گرفتگی نیز خواهد شد . استفاده از لیزر فرکشنال جهت رفع افتادگی پوست ،  باعث جوانسازی پوست خواهد شد که از مزایای این روش ، می توان به عدم التهاب و سوزش پوست پس از جلسه ی لیزر درمانی اشاره کرد. عوارضی نظیر ؛ سوزش ، خارش و ورم حاصل  از لیزر پوست موقتی بوده و برطرف خواهد شد . درمان افتادگی پوست با لیزر دوره ی نقاهت ندارد و نیازی به استراحت مطلق پس لیزر درمانی نخواهد بود . با توجه به نوع لیزر ، در برخی افراد جهت لیفت پوست صورت و رفع افتادگی آن به 6 جلسه درمان با فاصله ی 3 هفته نیاز خواهد بود  .

هزینه جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر

هزینه ی جراحی افتادگی پوست صورت با لیزر؛  با توجه به ناحیه درمان ، تعداد جلسات درمانی ، نوع لیزر ، میزان افتادگی و چین و چروک ها تعیین می شود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X