هزینه و قیمت روش کرایوتراپی لاغری در تهران

هزینه و قیمت روش کرایوتراپی لاغری در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت روش کرایوتراپی لاغری در تهران

از بین بردن چربی های موضعی نواحی مختلف بدن ، کار ساده ای نیست ، مشغله های زندگی امروزی با غذاهای پرکالری و کم تحرکی ، باعث شده که روز به روز بر حجم چربی های انباشته شده ، افزوده شود ، لذا افراد زیادی خواهان لاغری موضعی و سریع هستند تا بتوانند به تناسب اندام ایده آل خود دست یابند ، از این رو در این مقاله ، قیمت روش کرایوتراپی لاغری در تهران به عنوان روشی موثر جهت لاغری موضعی ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کرایوتراپی لاغری

در رابطه با کرایوتراپی لاغری می توان عنوان نمود که در این روش به کمک سرمادهی چربی های موضعی ، کاهش سایز در فرد رخ می دهد . از آنجا که سلول های چربی برخلاف بافت های اطراف آنها ، نسبت به سرد شدن بسیار حساس هستند ، سرمای حاصل از دستگاه کرایوتراپی سلول های چربی را برای همیشه از بین می برد ،  چربی سوزانده شده توسط سرما ، داخل خون نمی شود، بلکه مانند سلول های نابود شده  چربی به همان روشی حذف می شوند که سلول های پیر و مرده بدن از بین می روند لذا  حذف تدریجی و فیزیولوژیک سلول های چربی، ضخامت این بافت را کم کرده و در نتیجه یکی، دو ماه بعد نتایج حاصل از کرایوتراپی در کاهش سایز فرد به خوبی مشهود است . در روش لاغری موضعی به کمک کرایوتراپی از هیچ گونه برش و جراحی استفاده نمی شود ، بلکه چربی ها تنها در اثر سرمای حاصل از دستگاه کرایوتراپی ، از بین می روند . در روش پیشرفته ی کرایوتراپی ، سلول های چربی در اثر سرما در همان ناحیه حذف می شوند ، لذا بدون تخریب و آسیب به بافت های اطراف چربی ها می توان با سرمادهی مناسب چربی های موضعی را کاهش داد  .

موارد ممنوعیت کرایوتراپی

افراد دارای سلامت جسمی ، روانی و عاطفی  کاندیدای مناسبی برای کرایوتراپی موضعی  هستند . افراد مبتلا به بیماری های حساسیت به آب و دفع ادراری هموگلوبین و مبتلایان به ام اس ، پیش از انجام کرایوتراپی باید با پزشک معالج خود مشورت کنند .

مضرات کرایوتراپی

تورم ، قرمزی ، بیحسی در شکم یا پهلو و گزگز موضعی از جمله عوارض کرایوتراپی می باشد .

مشاهده ی نتایج حاصل از کرایوتراپی

حدود سه ماه پس از کرایوتراپی چرب های موضعی ، کاهش سایز نهایی حاصل از کرایوتراپی نمایان خواهد شد .

قیمت روش کرایوتراپی لاغری

قیمت روش کرایوتراپی لاغری بر اساس سطحی که دستگاه در هر مرحله می تواند وکیوم کند و مدت زمان فریز کردن ، محاسبه می شود که در کلینیک های مختلف زیبایی ، به دلیل تفاوت دستگاه های مورد استفاده ، هزینه ی انجام عمل لاغری موضعی متفاوت می باشد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X