هزینه جراحی پوست بازو پس از براکیوپلاستی

هزینه جراحی پوست بازو پس از براکیوپلاستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه جراحی پوست بازو پس از براکیوپلاستی

در عمل زیبایی جراحی بازو ، توده چربی و پوست اضافی بازوها جهت لاغر شدن و صاف شدن بازوها از طریق برش و جراحی از بین می رود ، این عمل زیبایی برای زنانی که دارای بازوهایی با چربی و پوست آویزان هستند ، بسیار مناسب می باشد ، لذا زنان بسیاری خواهان این نوع عمل زیبایی هستند ، از این رو در این مقاله ، هزینه جراحی پوست بازو پس از براکیوپلاستی مورد بررسی قرار گرفته شده است . به عمل زیبایی جراحی بازو در اصطلاح پزشکی براکیوپلاستی گفته می شود ، در این عمل ، پزشک متخصص جراحی را از سمت آرنج شروع خواهد کرد و با گسترش آن به داخل زیر بغل ادامه می دهد .

جراحی پوست بازو

در رابطه با جراحی پوست بازو می توان عنوان نمود که افراد دارای بازوهای چاق ، آویزان و شل که نارضایتی زیادی از ظاهر بازو خود دارند ، بهترین کاندید مناسب جراحی براکیوپلاستی هستند . پس از انجام جراحی زیبایی افتادگی بازو ، اسکار طویلی از ناحیه زیر بغل شروع شده و تا ناحیه ی آرنج پیش خواهد رفت  ، از این رو یکی از مهم ترین عوارض جانبی این عمل زیبایی ، اسکار حاصل از برش های جراحی بر روی پوست بازو می باشد . چربی اضافه ی ناحیه ی بازو از طریق برش دیگری به اندازه 2 الی 3  میلیمتر در قسمت بالای بازو ، در ناحیه پشت بازو به منظور انجام عمل لیپوساکشن و خروج چربی اضافی این ناحیه انجام می شود ، لذا دو برش در عمل زیبایی جراحی بازو بر روی پوست ایجاد خواهد شد .

جراحی زیبایی بازو

در این عمل پزشک متخصص ، تحت بیهوشی عمومی ؛ ابتدا به کمک عمل لیپوساکشن چربی اضافه ی بازو را خارج می کند ، سپس پوست اضافه و آویزان بازو را طی برش اصلی بر می دارد و پوست بخیه خواهد شد  و در نهایت محل برش پانسمان می گردد .

هزینه جراحی پوست اضافه بازو

هزینه جراحی پوست بازو با توجه به وسعت ناحیه بازو و دستمزد پزشک جراح پلاستیک تعیین می شود و به دلیل اینکه پزشکان جراح دارای مهارت و تجربه های کاری متفاوتی هستند ، هزینه دستمزد جراحان مختلف ، متفاوت خواهد بود ، لذا این عمل زیبایی در مراکز و کلینیک های زیبایی و تخصصی با هزینه های متفاوتی به متقاضیان این نوع جراحی ارائه می شود . هزینه جراحی پوست بازو تحت پوشش بیمه قرار ندارد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X