لیفت با نخ یا جراحی کشیدن پوست پیشانی

لیفت با نخ یا جراحی کشیدن پوست پیشانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت با نخ یا جراحی کشیدن پوست پیشانی

می توان پوست ناحیه ی پیشانی را با عمل زیبایی لیفت با نخ یا جراحی کشیدن پوست ، لیفت نمود و چین و چروک و خطوط عمیق آن را کاهش داد ، از این رو در این مقاله ، کشیدن پوست پیشانی با لیفت نخ و جراحی ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیفت با نخ پوست پیشانی

در این روش بدون نیاز به جراحی ، بیهوشی و بستری شدن ،  به کمک نخ های مخصوص جراحی ، با وارد کردن آنها به زیر پوست در ناحیه پیشانی و کشیدن نخ ها ، پوست به شکل موثری لیفت خواهد شد و فرد جوان تر می گردد . این روش تحت بیحسی موضعی طی یک جلسه ی یک ساعته انجام خواهد شد . نخ های لیفت پیشانی از طریق یک سوراخ بسیار کوچک در منطقه فوقانی صورت در زیر پوست قرار داده می شوند. به منظور جایگذاری نخ های لیفت به زیر پوست ، نخ ها به فاسیای عضلات تمپورال که ناحیه ی بین موهای جلوی گوش می باشد ، متصل می شود لذا یک برش کوچک ، بالاتر از خط مو جایی که نخ ها ثابت می شوند، ایجاد می گردد ، بدین ترتیب با کشیدن و محکم کردن نخ ها و همچنین کلاژن سازی حاصل از نخ های ، پوست پیشانی لیفت و عاری از چین و چروک خواهد شد  .

جراحی لیفت پوست پیشانی

در این روش ، با ایجاد بیهوشی عمومی در فرد ، طی سه الی چهار ساعت جراحی ، برش هایی در داخل خط مو و در داخل چروک های طبیعی پوست ایجاد می شود تا بدین ترتیب از طریق کشیدن پوست پیشانی و بافت زیر آن چروک پیشانی کشیده و درمان شود .

کشیدن پوست پیشانی

در رابطه با کشیدن پوست پیشانی می توان عنوان نمود که اینکه کدام یک از روش های لیفت پوست ( لیفت با نخ و لیفت با جراحی ) بهتر است ، به عمق و شدت چین و چروک های پوست ، انتظارات فرد از درمان و میزان واکنش بدن به درمان بستگی دارد ، درمان چروک های سطحی پیشانی را می توان به روش لیفت غیرجراحی ( لیفت با نخ ) درمان کنمود اما چین و شکن های عمیق نیاز به روش لیفت جراحی نیاز خواهد داشت که در این میان تمایل فرد ، ترس از جراحی و انتظارات وی در تصمیم گیری نهایی پزشک متخصص برای انتخاب روش مناسب ، تاثیرگذار خواهد بود . در اثر کشش پوست با لیفت نخ یا لیفت با روش جراحی ، چهره فرد چندین سال جوان تر و شاداب تر خواهد شد ،  این روش ها از جمله متد های موثر جوانسازی پوست محسوب می شوند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X