پی آر پی برای چروک دست

پی آر پی برای چروک دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پی آر پی برای چروک دست

پلاکت درمانی همان روش PRP است که با شیوه ی سلول درمانی خود ، به صورت طبیعی سرعت درمان چروک دست را افزایش می دهد. چین و چروک های دست را می توان با روش های مختلفی بهبود بخشید و به آنها ظاهری جوان تر و شاداب تر بخشید ، یکی از این شیوه های کم عارضه و درعین حال سریع ،پی آر پی است که با کمک پلاسمای غنی از پلاکت برای جوان سازی پوست از خون خود بیمار یا درمان پی آر پی چروک دست استفاده می شود.

جوان سازی پوست توسط روش پی آر پی، درمانی بیولوژیکی است که در سراسر جهان آزمون خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

روش پی آر پی با ورود به زمینه های مختلف پزشکی از جمله ؛ ارتوپدی ، جراحی پلاستیک ، جراحی عروق و ستون فقرات ، دندانپزشکی و درمان امراض پا به رسمیت شناخته شده است.

پلاکت های خون حاوی فاکتورهای رشدی باعث نوسازی سلول های بدن می شوند ، از این رو با تزریق آنها می توان سلول های جدیدی که باعث جوان سازی پوست می شوند را ایجاد نمود.

درمان پی آر پی چروک دست

با کمک پی آر پی می توان پوست را سفت ، جوان و سالم نشان داد.

متقاضیان این نوع روش جوان سازی نباید به بیماریهایی چون لوپوس ، پورفیری ، آلرژی ،شیمی درمانی ،سرطان ،اختلالات متابولیک و سیستمیک شدید وعملکرد غیرطبیعی مبتلا باشند.

در روش پی آر پی ، با گرفتن حدود ۴۰ سی سی از خون فرد و قرار دادن آن در لوله ای حاوی ژل پی آر پی و گذاشتن در سانتریفوژ گریز از مرکز ، پلاکت ها همراه ژل که باعث رشد زیاد و سلولهای بنیادی می شوند ، از سلول های قرمز و سفید خون جدا شده و جهت رشد به فرد تزریق می گردد. این تزریق بسیار کم درد خواهد بود.

تزریق ژل پی آر پی چروک دست حدود یک ساعت زمان خواهد برد. پس از سه هفته ، نتایج تزریق به خوبی مشهود و شاهد رفع چین چروک ها خواهیم بود. تا ۲۴ ساعت پس از تزریق کبودی و قرمزی حاصله رفع خواهد شد.

با کمپرس سرد و آنتی بیوتیک می توان عفونت نادر حاصله پس از تزریق را ازبین برد.

از مزیت های مهم این روش جهت جوان سازی پوست دست می توان عدم نیاز به جراحی را اشاره نمود. تا چهار تزریق در جلسه نخست و تکرار هر دو سال یکبار تزریق برای حفظ شادابی پوست لازم است. فرد مورد تزریق باید برای حفظ شادابی عمل صورت گرفته ، از مصرف الکل و سیگار خودداری کند. هزینه ی تزریق پی آرپی به دلیل انجام شدن در مطب پزشک و گرفتن ۴۰ سی سی خون مقرون به صرفه و راحت خواهد بود

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X