نتایج بهترین لیزر کک و مک و لکه پوستی

نتایج بهترین لیزر کک و مک و لکه پوستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج بهترین لیزر کک و مک و لکه پوستی

از بین بردن ضایعات پوستی نظیر ؛ کک و مک و لکه پوستی در جوانسازی و زیبایی پوست تاثیر بسزایی دارد ، لذا همواره افراد بسیاری به دنبال روش های درمان موثر این مشکلات پوستی هستند ، از این رو در این مقاله ؛ نتایج بهترین لیزر کک و مک و لکه پوستی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر کک و مک

در رابطه با لیزر کک و مک می توان عنوان نمود که لیزر درمان موثر ، سریع و کارآمدی برای درمان این نوع عارضه ی پوستی می باشد ، زیرا به کمک لیزر می توان به صورت عمقی با نتایج کاملا طبیعی انواع لکه ها و کک و مک را از بین برد ، همچنین کلاژن ساری تحریک شده توسط اشعه ی لیزر موجب ترمیم و بازسازی پوست خواهد شد و کک و مک ها را محو خواهد ساخت .

نتایح بهترین لیزر درمانی کک و مک و لکه پوستی

در اثر ورود اشعه ی لیزر به لایه درم پوست ، گرمای حاصل از لیزر ، پروتئین های کلاژن و الاستین سازنده قوام پوست را تحریک خواهد کرد که در اثر افزایش تولید این دو پروتئین ، ترمیم پوست صورت می گیرد ، لکه ها و کک و مک پس از جلسات لیزر درمانی شروع به محو شدن خواهند کرد ، در اثر این جوانسازی پوست ، ضمن رفع لکه ها ؛ پوست روشن و شفاف می شود و پوست شاداب و باطراوت خواهد شد . نتایج حاصل از بهترین لیزر کک و مک و لکه های پوستی ، برای مدت ها ماندگاری خواهد داشت . محوسازی لکه ها و کک و مک پس شروع افزایش فرآیند تولید کلاژن بدن در اثر تحریک لایه ی درم آغاز خواهد شد و به دلیل کند بودن این فرآیند طبیعی 3 الی 4 ماه زمان نیاز خواهد بود تا اولین نتایج حاصل از لیزر درمانی این ضایعات پوستی نمایان شود که در این مدت با مراقبت های لازم از پوست می توان به نتایج مطلوب و کاملی از لیزردرمانی دست یافت .

مراقبت از پوست لیزر شده

عدم استفاده از آب گرم جهت شست و شو پوست ، سونا رفتن و جلوگیری از هر گونه حرارت دیدن پوست از جمله مراقبت های لازم و ضروری پس لیزر کردن لکه ها و کک و مک می باشد . استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب به شکل مرتب و منظم اصلی ترین مراقبت از پوست به منظور حفظ نتایج حاصل از لیزردرمانی می باشد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X