مقایسه هزینه لیزر پوست و میکرودرم صورت

مقایسه هزینه لیزر پوست و میکرودرم صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مقایسه هزینه لیزر پوست و میکرودرم صورت

اگر می خواهید عمل زیبایی نظیر لیزر درمانی یا میکرودرم را انجام دهید ، همواره مایل هستید تا ابتدا بدانید که هزینه هر کدام از این روش های جوانسازی پوست به چه میزان است ، زیرا قیمت فاکتور تعیین کننده ای در تصمیم گیری فرد برای انجام عمل های زیبایی می باشد ؛ از این رو در این مقاله به مقایسه هزینه لیزر پوست و میکرودرم صورت پرداخته شده است .

لیزر پوست

در روش لیزر درمانی پوست به کمک انواع دستگاه لیزر می تواند به لایه برداری سطحی پوست و ترمیم پوست از طریق تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین پرداخت ، اشعه ی لیزر موجب ایجاد گرما در لایه های عمقی پوست شده و با تغییراتی که در این لایه ها ایجاد می کنند ، سلول های پوستی را به ترمیم ، بازسازی و جوانسازی موثر پوست وادار می سازد . با توجه به نوع ،شدت و عمق مشکلات پوستی به کمک لیزر می توان طی چند جلسه ، بسیاری از مشکلات و ضایعات پوستی را درمان کرده و پوست را جوان و شاداب ساخت .

میکرودرم صورت

در این روش ، با سایش ذرات خراش دهنده ی اکسید آلومینیوم به سطح پوست ، لایه ای از سلول های مرده پوست ، برداشته خواهند و لایه ای جدید ، سالم و شاداب به مرور زمان جایگزین لایه ی فرسوده و قدیمی خواهد شد ، بدین ترتیب می تواند مشکلات سطحی پوست را با لایه برداری به روش میکرودرم ابریژن برطرف ساخت . لایه برداری پوست با میکرودرم ابریژن معمولا طی یک جلسه انجام خواهد شد . از هر دو روش لیزر و میکرودرم ابریژن می توان به منظور لابه برداری و جوانسازی پوست استفاده کرد .

هزینه لیزر پوست

در رابطه با هزینه لیزر پوست و میکرودرم صورت می توان عنوان نمود که تعداد جلسات مورد نیاز از هر روش که با توجه به عمق و شدت مشکلات پوستی تعیین می شود ، دستمزد پزشک متخصص که در پزشکان مختلف به دلیل تفاوت در مهارت و تجربه ، مختلف می باشد و با توجه به امکانات و تجهیزات مورد استفاده تعیین می شود ، در کلینیک های مختلف ، متفاوت خواهد بود . از آنجا که میکرودرم با تعداد جلسات درمانی کمتری انجام می شود و کاربردهای درمانی و زیبایی کمتری نیز دارد ، معمولا در مقایسه با  لیزر با هزینه ی کمتری انجام می شود . اما از آنجا که هزینه عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، از تعرفه ی پزشکی خاصی تبعیت نمی کند و فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت های دخیل هستند ، ممکن است هزینه ی میکرونیدلینگ از لیزر درمانی بیشتر یا کمتر باشد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X