قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن

قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن

پوست صورت و بدن به طور مرتب در حال پوست اندازی می باشد از این رو بر روی سطح آن سلول های مرده ، پوسته های خشک و آلودگی های بسیاری وجود دارد که با روش های مناسب لایه برداری می توان به شکل مطلوبی به جوانسازی پوست پرداخت ، از این رو در این مقاله ، قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پیلینگ پوست به روش درم ابریژن

پیلینگ به معنی لایه برداری می باشد ، در روش درم ابریژن ، جهت لایه برداری پوست ، از ذرات کریستال اکسید آلومینیوم استفاده می شود که در اثر سایش این ذرات با سطح اپیدرم پوست ، سلول های مرده همراه با ذرات کریستال توسط مکش دستگاه از روی پوست برداشته خواهند شد و پوست جدید و سالم که عاری از ضایعات پوستی است ، جایگزین لایه ی فرسوده و قدیمی خواهد شد . شفافیت ، درخشندگی و شادابی بیشتر پوست حاصل از لایه برداری پویت به روش درم ابریژن می باشد . در اثر تحریک فیزیکی پوست به کمک درم ابریژن ، کلاژن سازی و تولید الاستین ترمیم کننده ی پوست ، به شکل مطلوبی تحریک خواهد شد ، در نتیجه شاهد بازسازی و جوانسازی پوست در اثر لایه برداری و کلاژن سازی حاصل از درم ابریژن خواهیم بود . کلاژن سازی و تولید الاستین در بدن فرآیندی کند می باشد که جهت تکمیل اثر آن به 3 الی 4 ماه زمان نیاز خواهد بود لذا با تولید کلاژن در بدن ، پوست جوان ، شاداب و شفاف خواهد شد .

قیمت پیلینگ پوست صورت

در رابطه با قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن می توان عنوان نمود که قیمت پیلینگ با این روش با توجه به وسعت ناحیه مورد درمان ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص پوست تعیین می شود ، این نوع عمل تحت پوشش بیمه قرار ندارد زیرا عملی غیرضروری و در حوزه ی عمل های زیبایی می باشد . متفاوت بودن معیارهای دخیل در تعیین قیمت درم ابریژن ، موجب شده است که این عمل جوانسازی و زیبایی پوست در مراکز و کلینیک های مختلف زیبایی با هزینه های متفاوتی به متقاضیان ارائه شود .

 مراقبت پس از پیلینگ پوست

به دلیل لایه برداری پوست پس از عمل پیلینگ ، پوست بسیار حساس و آسیب پذیر خواهد بود ، لذا پرهیز از نور خورشید و هر گونه حرارت که شامل دوش گرم ، سونا رفتن و ..  می باشد ، باید اجتناب نمود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X