محو کک و مک و روشن سازی با لیزر تراپی پوست صورت

محو کک و مک و روشن سازی با لیزر تراپی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

محو کک و مک و روشن سازی با لیزر تراپی پوست صورت

لیزرتراپی گزینه ی آخر درمان مشکلات پوستی است ، جهت درمان مشکلات بافت حساس پوست ، ابتدا درمان با داروهای موضعی مورد توجه قردر می گرد و در نهایت چنانچه عوارض پوست نظیر ، کک و مک و تیرگی پوست با دارو برطرف نشد ؛ از لیزر تراپی استفاده خواهد شد ، از این رو در این مقاله ، محو کک و مک و روشن سازی با لیزر تراپی پوست صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر تراپی پوست صورت

در رابطه با لیزر تراپی پوست صورت می توان عنوان نمود که در اثر تابش لیزر به لایه های پوست صورت ، به دلیل ایجاد تغییرات ناشی از آن ، تولید دو پروتئین کلاژن و الاستین پوست که موجب ترمیم ، تقویت ، بازسازی و جوانسازی پوست می شوند ، تحریک خواهد شد ، اگر چه فرآیند تولید کلاژن و الاستین جدید پوست ، زمان بر خواهد بود ، اما با این روش به شکل بسیار مطلوب و بسیار کم عارضه می توان بسیاری از مشکلات پوستی نظیر ؛ افتادگی پوست ، چین و چروک ، لکه ها ، کک و مک ، تیره گی پوست و خطوط عمیق را درمان نمود و از پوست جوان و سالم برخودار شد . در اثر لیزر درمانی با لیفت پوست ، عضلات زیر بافت پوست سفت و محکم خواهند شد و چین و چروک ها نیز کاهش خواهند یافت . جایگزین شدن لایه ای جدید و سالم به جای لایه قدیمی حاوی سلول های مرده ، به کمک لیزر تراپی پوست ، از جمله روش های بسیار کارآمد جوانسازی پوست می باشد . ترمیم افتادگی پوست به کمک لیزر تراپی ، در اثر کشیدگی رشته های کلاژن زیر پوست می باشد که در جلسات اول و دوم ظاهر خواهد شد اما رفع چین و چروک ، لکه ها ، کک و مک و خطوط عمیق پوستی ، پس از چند ماه از انجام جلسات کامل درمان  ، هنگامی که به بدن فرصت کافی ساخت کلاژن داده شد ،  میسر خواهد بود . اساس درمان کک و مک و روشن سازی پوست با لیزر در تولید رشته های کلاژنی می باشد که در اثر ورود اشعه لیزر به سطح اپیدرم و درم پوست ؛ تغییراتی در پوست ایجاد خواهد کرد  .

تعداد جلسات درمان با لیزر

تعداد جلسات درمان با لیزر با توجه به عمق و شدت مشکلات پوست ، واکنش بدن به درمان و نوع لیزر ، تعیین خواهد شد که معمولا بین 4 الی 10 جلسه خواهد بود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X