تعداد جلسات سابسیژن برای رفع فرورفتگی های پوست

تعداد جلسات سابسیژن برای رفع فرورفتگی های پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تعداد جلسات سابسیژن برای رفع فرورفتگی های پوست

به عمل زیبایی رفع جای جوش و چروک ها به کمک سوزن مخصوص هیپودرمیک ، سابسیژن گفته می شود ، در این روش پزشک متخصص جهت درمان اسکار حاصل از جوش و آکنه و چروک های عمیق ، به کمک سوزن مخصوص ، نوارهای نگه دارنده ی اسکار و چروک ها را متلاشی می کند ، این کار موجب بالا آمدن فرو رفتگی خواهد شد که همزمان با ترمیم حاصل از زخم زیر پوست ، بافت پیوندی در زیر پوست نیز ایجاد می شود و در نتیجه اسکار به شکل موثری درمان خواهد شد ، در این مقاله ، تعداد جلسات سابسیژن برای رفع فرورفتگی های پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاندید مناسب سابسیژن درمانی

با مراجعه فرد به پزشک متخصص پس از معاینه ی فرورفتگی های صورت ، مناسب بودن یا نبودن فرد برای این نوع درمان پوستی مشخص خواهد شد .

آمادگی قبل از سابسیژن

از آنجا که انجام عمل سابسیژن با ورم و کبودی همراه است ، لذا بهتر است این عمل قبل از دوران تعطیلات صورت پذیرد تا از ورم و کبودی کاسته شود . از ده روز قبل از درمان ، فرد باید از مصرف آسپرین ، داروهای ضدالتهاب و مکمل‌های امگا 3 خودداری نماید .

انجام روش سابسیژن

پزشک متخصص پوست نقاط نیازمند به درمان را با مداد علامت گذاری می کند ، از بیحس کننده ی موضعی جهت ایجاد بیحسی استفاده می کند ، سپس سوزن مخصوص را با فرو کردن در زیر پوست محل فرو رفتگی ها جلو و عقب می برد  تا نوارهای نگهدارنده فرو رفتگی را از بین ببرد و پوست بالا آمده و صاف شود . عمل سابسیژن موجب ترمیم و بازسازی بافت زیر فرو رفتگی خواهد شد و فرو رفتگی آزاد شده و بالا خواهد آمد .

مراقبت پس از عمل سابسیژن

ناحیه مورد درمان را فشار دهید و کمپرس سرد بر روی آن بگذارید و داروهای ضد التهاب و آنتی بیوتیک های تجویزی پزشک معالج را نیز مصرف کنید .

درمان های تکمیلی سابسیژن پوست

انجام درمان های تکمیلی نظیر ، تزریق ژل ، پیلینگ با مواد شیمیایی ، لیزر فرکشنال و میکرونیدلینگ با سابسیژن پوست ، جهت دستیابی به نتایج مطلوب و کامل تر از درمان بسیار موثر خواهد بود

جلسات سابسیژن

در رابطه با تعداد جلسات سابسیژن برای رفع فرورفتگی های پوست می توان عنوان نمود که تعداد و شدت فرو رفتگی ها و کیفیت پوست تعیین کننده ی تعداد جلسات سابسیژن خواهد بود . حداقل دو الی سه جلسه سابسیژن درمانی باید صورت پذیرد تا درمان محسوسی ظاهر شود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X