هزینه و قیمت سابسیژن پیشانی برای جای جوش

هزینه و قیمت سابسیژن پیشانی برای جای جوش

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت سابسیژن پیشانی برای جای جوش

به جراحی زیرپوستی بدون نیاز به برش که در آن با استفاده از سوزن مخصوص هیپودرمیک ، چروک‌ها و اسکارهای فرو رفته درمان می‌شوند، سابسیژن پوست گفته می شود ، در این نوع عمل زیبایی ، پزشک سوزن مخصوص را از راه سوراخ کردن سطح پوست و بدون ایجاد برش ، در پوست فرو می‌کند و به کمک لبه‌های تیز آن که زیر ضایعه پوستی حرکت می‌دهد ، بافت اسکار را  از هم متلاشی می کند ، در واقع سابسیژن بر اصل از بین بردن نوارهای فیبری استوار است که  اسکار را در میان بافت زیرپوستی نگه می‌دارد و ایجاد فرورفتگی می کند ، لذت با از بین رفتن این نوارها فرورفتگی اسکار بالا می‌آید و همزمان با بهبود زخم ، بافتی پیوندی  ایجاد خواهد شد ، در این مقاله ، قیمت سابسیژن پیشانی برای جای جوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

سابسیژن پیشانی

در رابطه با سابسیژن پیشانی برای جای جوش ، می توان عنوان نمود که به کمک این روش ، به شکل مطلوبی می توان اسکار حاصل از جای جوش را در ناحیه پیشانی ترمیم و درمان نمود . استفاده از درمان های تکمیلی نظیر ؛ لیزر و میکرونیدلینگ جهت دستیابی به نتایج بهتر و کامل تر از سابسیژن پوست بسیار موثر خواهد بود . سابسیژن پوست نیازی به استراحت ندارد و عملی سرپایی و ایمن خواهد بود که در مورد اسکار های ( جای جوش ) به شدت فرورفته قبل از بوتاکس و میکرونیدلینگ باید صورت پذیرد . به کمک روش سابسیژن پوست می توان چند جلسه، اسکار حاصل از جوش و آکنه را در نواحی مختلف صورت ، از جمله پیشانی را به شکل مطلوبی درمان نمود . اسکارهای دره ای شکل و واگنی بهترین واکنش را نسبت به درمان با سابسیژن نشان می دهند .

مدت زمان هر  جلسه ی درمانی

مدت زمان هر  جلسه ی درمانی با سابسیژن با توجه به شدت و تعداد اسکارها ، 15 الی 30 دقیقه خواهد بود .

نتایج

نتایج حاصل از درمان جای جوش ، معمولا پس از دو الی سه جلسه نمایان خواهد شد و بهبودی آن نیز پس از 7 روز با از بین رفتن ورم و کبودی حاصل خواهد شد .

قیمت سابسیژن پیشانی

تعداد و شدت اسکارها موجود در ناحیه پیشانی ، دستمزد پزشک متخصص پوست و تعداد جلسات مورد نیاز جهت درمان ، تعیین کننده ی قیمت عمل زیبایی سابسیژن پیشانی می باشد . از آنجا که در کلینیک ها و مراکز زیبایی هزینه عمل های زیبایی نظیر سابسیژن متفاوت می باشد ؛ لذا هزینه ی دقیق درمان با این روش ، پس از مشاوره و ارزیابی شرایط بیمار توسط پزشک اعلام خواهد شد . هزینه درمان سابسیژن پوست برای تمام نقاط صورت یکسان نیست . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X