قیمت و هزینه لیزر پوست سر

قیمت و هزینه لیزر پوست سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیزر پوست سر

آگاهی از هزینه های یک عمل زیبایی نظیر لیزر پوست سر به دلیل نقش هزینه در تصمیم گیری فرد برای انجام عمل ، همواره مورد پرسش افراد زیادی قرار دارد ، از این رو در این مقاله ، هزینه لیزر پوست سر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر پوست سر

در رابطه با لیزر پوست سر می توان عنوان نمود که از این روش به منظور ترمیم و بازسازی موهای ریزش کرده ، کم پشت و طاسی و دیگر مشکلات حوزه ی مو استفاده می شود . در روش لیزر درمانی پوست سر ، از یک لیزر کم‌توان که به آن لیزر سطح پایین یا لیزر سرد یا دستگاه LLLT گفته می شود ، جهت درمان موثر ریزش مو و بهبود ظاهر موها در زنان و مردان ، استفاده می‌شود . در واقع استفاده از لیزر کم‌توان به همراه داروهای تایید شده برای کاشت مو با لیزر ، درمان ریزش مو، بهبود کیفیت رویش ، افزایش حجم مو و درخشنده و ضخیم‌تر شدن موها استفاده می‌شود و نتایج مطلوبی را ایجاد خواهد کرد . لیزر کم توان ، با امواج کم‌توان و سطح پایین خود ، تاثیرات درمانی بسیاری دارد ، این دستگاه نوعی اشعه نوری را ساطع می‌کند که آن را مستقیم از یک لیزر چرخان گرفته و به طور اختصاصی برای درمان ریزش مو ، کم‌پشت شدن و نازک شدن مو طراحی شده و می تواند اثرات مطلوبی را ایجاد نماید . در لیزر‌تراپی مو ،  اشعه‌های نوری لیزر با سطح انرژی پایین و خاصیت درمانی ، به طور مستقیما به کف سر تابیده می شود . افرادی که شرایط لازم را برای انجام کاشت مو را ندارند ، می توان از تاثیرات درمانی لیزر کم توان مو استفاده کنند  .

مزیت های روش لیزر درمانی پوست سر

  • افزایش 50 درصدی گردش خون در ناحیه ی سر
  • تحریک رشد فولیکول‌های مو
  • توقف روند ریزش مو
  • افزایش استحکام و خاصیت ارتجاعی مو
  • ایجاد موهایی پرپشت‌ ، درخشان ، نرم و ضخیم‌تر
  • کمک به رشد موهای پیوند زده شده
  • ترمیم آسیب وارد شده به موها بر اثر استفاده از محصولات شیمیایی
در لیزر کم توان از حرارت دادن بافت استفاده نمی شود ؛ بلکه از انرژی امواج نوری بهره برده شده است .

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز

تعداد جلسات درمان با لیزر کم توان حداقل 5 الی 6 جلسه  خواهد بود که در برخی افراد به 10 الی 12 جلسه درمان نیز نیاز خواهد بود .

هزینه لیزر پوست سر

هزینه لیزر پوست سر با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، عارضه ی ناحیه ی پوست سر و دستمزد پزشک متخصص تعیین خواهد شد که در کلینیک های زیبایی به دلیل متغییر بودن فاکتورهای تعیین کننده ی قیمت عمل ، این نوع عمل زیبایی با هزینه های متفاوتی انجام می شود . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X