قیمت ( هزینه ) پی آر پی

قیمت ( هزینه ) پی آر پی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت ( هزینه ) پی آر پی

روش های مختلفی جهت جوان سازی پوست و ترمیم مو وجود دارد ، در این میان روش پی آر پی یک روش نوین بوده که به تازگی به دلیل اثرات معجزه آسای آن مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. با یک بار پرداخت هزینه پی آر پی می توان پوستی جوان و شاداب ایجاد نمود و با تزریق این ماده به ریشه مو نیز باعث رشد و تقویت فولیکول های مو گردید .

در مراکز تخصصی پوست و مو ،متخصص با گرفتن مقدار چند سی سی از فرد و قرار دادن این خون همراه با ژل پی آر پی در درون دستگاه خارج از مرکز سانتریفیوژ، با حرکت چرخشی دستگاه ، باعث جدا سازی اجزای اصلی خون و چسبیدن آنها به ژل پی آر پی می گردد که در نهایت پلاکت های خون به این ژل  تغلیظ شده خاصیت ترمیم کنندگی و جوان سازی پوست و مو می بخشند.

در هنگام تزریق ژل پی آر پی غنی شده از پلاکت های خون به زیر پوست سر صورت فرد ، باعث تحریک کلاژن سازی در زیر پوست صورت و القای خاصیت رشد دهندگی فولیکول های مو در زیر پوست سر می شود ؛ به این ترتیب شاهد جوان سازی و رفع چین و چروک ها و خطوط در صورت و رشد موها و تکثیر آنها در نواحی مختلف سر خواهیم بود.

تأثیر تزریق پی آر پی

به دلیل اینکه ژل پی آر پی با پلاکت های خون فرد متقاضی تغلیظ می گردد ، امکان انتقال بیماری یا عوارض ناشی از یک ماده خارجی در بدن مانند عفونت و حساسیت های آلرژیک وجود نخواهد داشت.

در اثر تزریق ژل پی آر پی در نواحی مختلف سر و صورت خطراتی چون ایجاد تومور وجود نخواهد داشت.

ماندگاری تاثیرات تزریق پی آر پی در روند رشد موها و رفع چین و چروک صورت حدود یکسال خواهد بود.

بین سه هفته تا چهار ماه طول خواهد کشید تا نتیجه ی اصلی تزریق پی آر پی نمایان شود.

روش تزریق پی آر پی را می توان به جهت ماندگاری بیشتر با روش تزریق چربی ترکیب کرد ، بدین گونه ماندگاری چربی در بافت افزایش می یابد.

هزینه پی آر پی

هزینه پی آر پی ، در مراکز مختلف با توجه به دستمزد متخصص ، امکانات کلینیک ، نوع و مقدار مصرف کیت پی آر پی متفاوت خواهد بود .

بالاترین درجه ی خلوص پلاکت غنی شده در روش پی آر پی به استفاده از کیت های با کیفیت و روش آماده سازی صحیح پی آر پی بستگی دارد.

در کلینیک تخصصی پوست و زیبایی ایران نوین ، متخصصین با سابقه و حرفه ای با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته ی این مرکز اقدام  به آماده سازی و تزریق پی آر پی مرغوب و با کیفیت در جهت ترمیم مشکلات پوستی و ترمیم  موهای آسیب دیده نموده اند.

بدیهی ست که رضایت و حضور مستمر مراجعه کنندگان در این مرکز خود گواه بر کیفیت کار و روش های استاندارد به کار گرفته شده توسط متخصصین این کلینیک بوده و همچنین کادر مجرب پزشکان متخصص این مرکز همواره آماده ی خدمت رسانی در رشته های مختلف جراحی ها و عمل های زیبابی به هموطنان عزیز از سراسر کشور می باشد.

منبع: کلینیک ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X