تاثیر و عملکرد لیزر RF لاغری

تاثیر و عملکرد لیزر RF لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تاثیر و عملکرد لیزر RF لاغری

استفاده از روش های لاغری موضعی با کمترین عوارض ممکن نسبت به سایر روش های پرخطر که معایب بسیاری برای پوست و بدن فرد دارند ، ارجحیت دارند ، یکی از روش های موثر و کم عارضه جهت لاغری موضعی ، لیزر RF می باشد ، از این رو در این مقاله ، تاثیر و عملکرد لیزر RF لاغری مورد بررسی قرار گرفته شده است .

آر اف (RF ) لاغری

در رابطه با تاثیر و عملکرد لیزر RF لاغری می توان عنوان نمود که  از امواج رادیوفرکوئنسی یا آر اف (RF) جهت لاغری موضعی به عنوان یک درمان غیر تهاجمی استفاده می شود ، در این روش ، برای تغییر شکل لایه‌های زیر سطح پوست از امواج رادیویی  گرمایی حاصل خواهد شد لذا در این روش از یک دستگاه پیشرفته که به طور موثر  بافت‌های چربی اضافی در بدن مردان و زنان را از بین می برد ، استفاده شده است . در روش لیزر RF ، امواج رادیوفرکوئنسی باعث گرم شدن بافت‌ها و تغییر شکل آن‌ها خواهد شد ، امواج رادیوفرکوئنسی عمدتاً بر لایه‌های عمیق‌تر پوست یعنی بر لایه ی درم تاثیر میگذارد و بر لایه‌های بالای پوست یعنی اپیدرم تاثیر چندانی نخواهد داشت  . به کمک امواج رادیوفرکوئنسی می توان لاغری موضعی در نواحی مختلفی نظیر ؛ شکم ناحیه ، بالای بازو ، ران ، صورت ، گردن ، غبغب ، باسن ، لگن ، زانوها ، ساق پا ، قوزک و  سینه مردان به شکل مطلوبی ایجاد کرد .

عملکرد لیزر RF لاغری

به طور کلی در روش لاغری با دستگاه RF ، از امواج رادیوفرکوئنسی دوقطبی برای گرم کردن بافت زیر پوست استفاده می شود ، این امواج از طریق یک دستگاه مخصوص تولید شده و در معرض نواحی تحت درمان قرار می‌گیرند ، در واقع این امواج از لایه‌های چربی پوست عبور کرده و باعث تجزیه ی بافت‌ها چربی و سلولیت می‌شوند که در نتیجه سلول‌های چربی در محل تحت درمان آزاد شده و توسط سیستم لنفاوی جذب می‌شوند و پس از جذب نیز ، از طریق عملکرد کبد از بدن به طور کامل دفع خواهند شد .

موارد منع استفاده از لیزر RF لاغری

  • زنان باردار
  • بیماران قلبی و استفاده کنندگان از باتری های قلب
  • بیماران کبدی و کلیوی
  • افراد دیابتی
  • بیماران ابتلا به مشکلات سیستم ایمنی

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز جهت لاغری موضعی با لیزر آر اف ، 8 الی 12 جلسه 15 الی 60 دقیقه ای خواهد بود  .

مشاهده ی نتایج

حدودا پس از 4 جلسه درمان ، نتایج حاصل از RF جهت لاغری موضعی آشکار خواهد شد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X