بهترین روش برای لایه برداری کل بدن

بهترین روش برای لایه برداری کل بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای لایه برداری کل بدن

بسیاری از افراد فقط به زیباسازی و جوانسازی پوست صورت خود اهمیت می دهند و لایه برداری پوست صورت را به طور هفتگی یا ماهیانه با انواع کرم ها و دستگاه های خانگی انجام می دهند در صورتی که لایه برداری و جوانسازی بدن و دست و پاها نیز بسیار اهمیت دارد، پوست بدن نیز تحت تاثیر بالا رفتن سن و انواع آلودگی های محیطی دچار مرگ سلولی می شود و این سلول های مرده با تجمع روی پوست باعث ایجاد چروک و مشکلات پوستی در بدن می شوند اما بهترین روش برای لایه برداری کل بدن چه روشی می باشد.

بهترین زمان برای لایه برداری کل بدن

بهترین روش برای لایه برداری کل بدن و از بین بردن سلول های مرده پوست بدن استفاده از روش های خانگی در زمان استحمام می باشد زیرا در این زمان پوست به دلیل رطوبت و هوای گرم حمام منافذ آن کاملا باز می باشند و آماده ی لایه برداری خواهد بود، لایه برداری کل بدن در زمان حمام کردن به پوست این اجازه را خواهد داد تا بهتر تنفس کند و جریان خون در زیر پوست افزایش پیدا کند و دیرتر دچار مشکلات پوستی و چین و چروک گردد.

بهترین روش لایه برداری پوست کل بدن

بهترین روش لایه برداری بدن استفاده از مواد طبیعی و روش های سنتی در زمان استحمام می باشد ، استفاده از سنگ پا و سفیدآب به دلیل خراش دادن سطح پوست موجب می گردد تا لایه های مرده پوست مخصوصا از پاشنه پا در زمان حمام کردن زدوده گردد، استفاده از مخلوط شیر و آب ورم و ماساژ بدن با این مخلوط با استفاده از لیف در تمام نقاط بدن و صورت لایه برداری مفید برای کل بدن خواهد بود، استفاده از نمک دریایی نیز در زمان حمام رفتن به لایه برداری پوست خیس خورده بدن کمک خواهد کرد. بعد از لایه برداری کل بدن در حمام باید جهت جلوگیری از خشکی پوست بعد از استحمام  از انواع لوسیون ها جهت نرم نمودن و لطیف کردن پوست استفاده شود. افرادی که پوست چرب دارند باید به طور هفتگی لایه برداری کل بدن خود را انجام دهند زیرا ترشح بیش از حد چربی توسط غدد پوست موجب می گردد تا منافذ پوست بسته شوند و  سلول های مرده و انواع باکتری و قارچ ها در منافذ پوست ایجاد گردد  این افراد می توانند قبل از حمام رفتن پوست خود را با  مخلوط عسل و شکر لایه برداری کنند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X