بهترین ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر

بهترین ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر

افرادی که از لیزر درمانی برای رفع مشکلات پوستی خود استفاده می کنند به دلیل نازک شدن لایه های پوست و برداشته شدن لایه های مرده پوست دچار التهاب و قرمزی در پوست خود می شوند و در این زمان به ترمیم کننده ای جهت کاهش التهاب ایجاد شده در پوست خود نیازمند می شوند اما بهترین ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر  کدام ترمیم کننده می باشد.

لیزر پوست

کسانی که در پوست خود دچار مشکلات لک و چروک و یا تیرگی پوست می باشند یکی از روش های رفع این مشکلات لیزر درمانی پوست می باشد که این لایه برداری پوست گرچه در کوتاه مدت مشکلات پوستی را رفع می نماید اما به دلیل برداشته شدن لایه های پوستی در پوست التهاب ایجاد می گردد و ممکن است باکتری ها و قارچ ها به سرعت در سطح پوست تکثیر گردند بنابراین بعد از لابه برداری باید از ترمیم کننده ای جهت کاهش التهابات پوستی و کاهش احتمال عفونت در پوست استفاده نمود.

ترمیم کننده قوی پوست

افرادی که در پوست خود لیزر درمانی داشته اند و به دنبال ترمیم کننده قوی پوست خود جهت رفع التهاب ایجاد شده می باشند با نام انواع کرم های ترمیم کننده مواجه می گردند که سازندگان این نوع کرم ها این ادعا را دارند که مواد تشکیل دهنده این کم ها پایه گیاهی و طبیعی دارند اما در مواقع اغلب این کرم ها حاوی موادی شیمیایی هستند که نه تنها التهاب پوست را کاهش نمی دهند بلکه به دلیل مواد تشکیل دهنده آنها اغلب التهاب پوست را افزایش می دهند. از  بهترین ترمیم کننده های  پوست بعد از لایه برداری موم عسل ، عسل طبیعی ، ورق سیب زمینی ، خیار و آلوئه ورا می باشد که به طور طبیعی حاوی مواد ترمیم کننده پوست می باشند و آسیبی را به پوست وارد نمی کنند. گر چه بهترین ترمیم کننده قوی پوست مواد طبیعی و خانگی می باشند اما گاهی متخصصین پوست برای کاهش التهاب پوست بعد از لیزر برای بیماران کرم هایی را تجویز می نمایند که حاوی اکسید زینک باشند و در کنار استفاده از مواد طبیعی التهاب پوست را کاهش خواهند داد، انتخاب یک ترمیم کننده بعد از لیزر درمانی در بیماران باید با کسب اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده کرم ها و باید با مشورت با متخصص پوست صورت گیرد زیرا محصولات تقلبی زیادی در بازار وجود دارند که استفاده آنها در پوست ضررهای بسیاری را برای پوست ایجاد می کند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X