بهترین روش لایه بردار پاکسازی پوست تیره با دستگاه

بهترین روش لایه بردار پاکسازی پوست تیره با دستگاه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش لایه بردار پاکسازی پوست تیره با دستگاه

پوست بدن مرتب در حال بازسازی و تولید سلول های جدید می باشد ، لذا فرد باید با روش های لایه برداری مناسب ، سلول های مرده را از روی پوست بردارد و لایه ی جدید و جوانی جایگزین پوست آسیب دیده و فرسوده ی قدیمی نماید ، با این کار به طور موثری پوست شاداب و روشن خواهد شد ، از این رو در این مقاله ؛ بهترین روش لایه بردار پاکسازی پوست تیره با دستگاه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لایه بردار پاکسازی پوست

در رابطه با لایه بردار پاکسازی پوست می توان عنوان نمود که با عمل لایه برداری ضمن ایجاد لایه ی جدیدی از پوست که جوان و سالم تر می باشد ، به شکل مطلوبی می توان بسیاری از عوارض و مشکلات پوستی نظیر ؛ لکه ها ، جای جوش ، افتادگی پوست ، چین و چروک ، خطوط پیرکننده ، کک و مک ، تیره گی ، ترک های پوستی و .... را درمان نمود .

بهترین روش لایه بردار پاکسازی پوست تیره با دستگاه

با روش های مختلفی نظیر ؛ لیزر ، مزوتراپی پوست ، RF ، پیلینگ ، میکرودرم و ...  می توان به لایه برداری پوست پرداخت . انتخاب روش مناسب جهت لایه برداری با توجه به ویژگی های دستگاه مورد نظر ، عمق لایه برداری و شدت عوارض پوستی ، انجام می شود ، تا بهترین نتیجه از عمل لایه برداری پوست ، حاصل گردد . اگر لایه برداری پوست به صورت سطحی مورد نیاز باشد ، بهترین روش جهت لایه برداری و پاکسازی پوست تیره ، دستگاه میکرودرم ابریژن خواهد بود زیرا این روش لایه برداری مکانیکی ، بدون هیچ گونه عارضه ی جانبی خاص و بدون نیاز به مواد شیمیایی به شکل مطلوبی در انواع پوست بدون آسیب به پوست ، تیره شدن بیشتر و سوختگی پوست ،  می تواند مورد استفاده قرار گیرد . در این روش ذرات کریستال اکسید آلومینیوم از طریق دستگاه میکرودرم بر روی پوست ناحیه ی تحت درمان ساییده شده ، در اثر مکش دستگاه ، سلول های مرده ی سطح پوست به همراه ذرات کریستال مجددا از روی پوست جمع خواهند شد ، با این کار پوست لایه برداری و پاکسازی خواهد شد ؛ همچنین در اثر خراشیدگی پوست ، تولید کلاژن و الاستین جدید پوستی تحریک می گردد که منجر به ایجاد لایه ای جوان و سالم پوستی با حالت ارتجاعی مناسب به جای لایه ی قبلی پوست خواهد شد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X