هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی

هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی

اسکارهای پوستی در اثر زخم شدن پوست به دلایل مختلف ، به صورت تو رفتگی ها و فرورفتگی هایی ایجاد می شوند و از نظر زیبایی پوست را بد نما خواهند کرد ، لذا درمان آنها برای افراد بسیاری مهم و ضروری است ، از این رو در این مقاله هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است . به طور کلی اسکارها در سه نوع ؛ اسکار انقباضی ، کلوئیدی هیپروتروفیک هستند که به کمک جراحی پلاستیک می توان آنها را برداشت و درمان نمود  . به جز روش جراحی پلاستیک با روش های دیگری نظیر ؛ درم ابریژن ، لیزر فرکشنال ، لیزرPDL ، ورقه های سیلیکونی ، کرم های مخصوص ،تزریق موضعی برخی آمپول ها و لیزر اولتراپالس ، می توان به درمان و محوسازی  اسکارها پرداخت . درمان اسکار با هر روشی که صورت پذیرد به طور کامل نخواهد بود ، بلکه درمان اسکار سبب بهبود نسبی آن خواهد شد .

جراحی اسکار پوست

در رابطه با جراحی اسکار پوست می توان عنوان نمود که طی جراحی پلاستیک اسکار که Z پلاستی نیز نامیده می شود ، برش هایی در دو طرف اسکار ایجاد شده و به شکل مثلت خواهند بود که پوست ناحیه Z با زاویه ی متفاوتی دوخته خواهد شود و در نهایت اسکار پوشانده می شود و نتایج حاصل از عمل نیز یکسال بعد از انجام آن مشخص خواهد شد ، جهت ترمیم بهتر و کامل تر اسکار با توجه به نوع آن ، عمق ، شدت و وسعت اسکار از درمان های تکمیلی دیگری نظیر لیزر درمانی و تزریق استروئید استفاده می شود .

هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی

هزینه درمان جراحی اسکار پوست در کلینیک زیبایی ؛ با توجه به دستمزد پزشک متخصص جراحی پلاستیک ، هزینه های کلینیک ، میزان عمق و شدت اسکار و درمان های تکمیلی مورد نیاز تعیین خواهد شد ، لذا هزینه جراحی اسکار در کلینیک های مختلف ، متفاوت خواهد بود و همچنین هزینه انجام چنین عملی در یک کلینیک اما بر روی دو نفر به دلیل متفاوت بودن ویژگی ها فیزیکی فرد ، متفاوت خواهد بود که نیاز به درمان های تکمیلی ، هزینه ی این نوع جراحی را افزایش خواهد داد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X