قیمت لیفتینگ سریع صورت به روش هایفو

قیمت لیفتینگ سریع صورت به روش هایفو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت لیفتینگ سریع صورت به روش هایفو

در روش لیفتینگ سریع صورت به روش هایفوتراپی ، می توان تاثیرات مثبت زیادی نظیر ؛ بالا کشیدن ابروها ،رفع پلک پتوز ،درمان چین و شکن های پنجه کلاغی ، لیفت موثر گونه ها ، کاهش عمق خطوط خنده و گریه ، رفع افتادگی پایین صورت ، رفع غبغب ، کاهش چین و چروک های صورت و بالا گردن ، سفت و محکم شدن  پوست ،  بر روی صورت اعمال نمود ، در این مقاله ، قیمت لیفتینگ به روش هایفوتراپی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیفت سریع صورت

روش لیفت سریع صورت یکی از موثرترین درمان ها برای حفظ طراوت و جوانسازی صورت است.تکنیک های مختلفی برای لیفت پوست صورت و گردن وجود دارد که به عضلات استحکام می بخشد و پوست اضافی را از بین می برد. کاندیدای ایده آل برای لیفت چهره افرادی هستند که علائم پیری، افتادگی پوست و چین و چروک صورت در چهره آنها نمایان شده است.

هایفوتراپی صورت

در این روش ، بدون نیاز به بیهوشی و جراحی ، پزشک متخصص پوست طی کمتر از یک ساعت ، دسته ی پروپ دستگاه هایفو را مانند ؛ روش سونوگرافی معمولی به آرامی روی پوست صورت در جهت های خاص روی صورت بیمار حرکت می دهد ،  از آنجا که این تکنیک جوانسازی پوست ، درد غیر قابل تحملی ندارد  نیازی به بیحسی موضعی ندارد . بلافاصله بعد از اتمام جلسه ی هایفوتراپی ، فرد بطور واضح اثرات لیفت صورت را احساس خواهد کرد .

نتایج حاصل از هایفوتراپی

نتایج حاصل از جوانسازی پوست صورت به روش هایفوتراپی به دو شکل بروز می کند :
  • نتایج سریع : نتایج لیفتینگ صورت بلافاصله پس از اتمام جلسه ی هایفوتراپی به خوبی در صورت مشهود هستند .
  • نتایج کند و تدریجی : لیفتینگ پوست تا سه ماه بعد از جلسه ی هایفوتراپی ادامه دارد و تا 6 ماه پس از آن ، نتایج کامل خواهد شد .

دستیابی به نتایج مطلوب

به منظور دستیابی به نتایج مطلوب در روش هایفوتراپی برای صورت ؛ آگاهی از محل آناتومیک عروق و اعصاب و عضلات صورت و گردن در هایفوتراپی بسیار مهم می باشد ، همچنین پارامترهای مهم دستگاه ، باید خیلی دقیق تنظیم شود و درجه و میزان انرژی دستگاه باید برحسب ضخامت پوست در هر منطقه از صورت تنظیم شود ، بطوریکه در مناطق نازک پوست مثل پیشانی و دور چشم ها ، از انرژی کمتر استفاده شود تا بدین ترتیب ضمن جلوگیری از وارد شدن آسیب به پوست ، بهترین تاثیر لیفتینگ بر روی پوست اعمال شود .

قبل و بعد لیفتینگ با  هایفو

فرد متقاضی باید قبل از انجام لیفت سریع صورت با یک پزشک متخصص مشورت نماید؛ در طی جلسه مشاوره قادر خواهد بود تا انتظارات، خواسته ها و ترس های خود را از این روش بیان نماید. در طول مشاوره و پس از ارزیابی کامل، پزشک توضیح می دهد که آیا این روش برای فرد مفید است یا خیر. در نهایت بسته به وضعیت، مناسب ترین روش توصیه می گردد و خطرات و مزایای آن برای بیمار توضیح داده می شود. به افراد سیگاری توصیه می گردد که از کشیدن سیگار در روزهای قبل از عمل (حدود دو هفته) خودداری نمایند و همچنین مصرف داروهایی که بر لخته شدن خون تاثیر می گذارند نیز باید متوقف گردد. قبل از هایفوتراپی هیچ گونه آمادگی خاصی لازم نیست و از آنجا که جوانسازی پوست با روش هایفوتراپی یک عمل زیبایی سرپایی می باشد و بلافاصله بعد از اتمام جلسه هایفوتراپی شخص می تواند به سر کار خود رفته و سایر فعالیت های روزانه خود را شروع کند و نیاز به هیچ نوع استراحت یا بستری شدن نخواهد بود .

مزایای لیفتینگ صورت با روش هایفو

  • بدون درد و جراحی
  • بدون عوارضی نظیر ؛ کبودی و خونریزی و ...
  • قابلیت اجرا تنها در یک جلس
  • نتایج ماندگار
  • عدم نیاز به بستری شدن
  • روشی بی خطر و ایمن
  • عدم ایجاد عارضه پوستی نظیر ؛ لک و زخم و ...

قیمت لیفتینگ

در رابطه با قیمت لیفتینگ سریع صورت به روش هایفو می توان عنوان نمود که قیمت روش جوانسازی و زیبایی پوست با توجه به دستمزد پزشک متخصص، تعداد نواحی مورد درمان ، موقعیت جغرافیایی مرکز درمانی و نوع تجهیزات درمانی مرکز تعیین می شود ، از این رو در مراکز و کلینیک های زیبایی مختلف ، این روش لیفتینگ پوست با قیمت های متفاوتی برای متقاضیان ارائه می شود و از جمله عمل های زیبایی و غیرضروری است که تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد و فرد باید شخصا خود هزینه نماید . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X