پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی یا میکرودرم

پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی یا میکرودرم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی یا میکرودرم

لایه برداری پوست فرآیند جوانسازی پوست ، برداشتن سلول های مرده و تقویت کلاژن و فیبروبلاست های پوستی است که موجب ایجاد پوستی سالم و شفاف خواهد شد ، در این مقاله پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی و میکرودرم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لایه برداری پوست آقایان

در رابطه با لایه برداری پوست آقایان می توان عنوان نمود که پوست مردان نسبت به پوست زنان حساس تر و شکننده تر می باشد زیرا مردان عادت استفاده از ضد آفتاب و کرم های حفاظت کننده از پوست را ندارند و از سوی دیگر مدت های طولانی تری را در محیط بیرون از منزل سپری می کنند که این خود سبب در معرض قرار گیری آلودگی های محیطی بسیاری برای پوست خواهد شد ، اما با لایه برداری پوست ، می توان جانی تازه به پوست مردان بخشید .

پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با میکرودرم

در این روش ، به کمک دستگاه میکرودرم ابریژن ، سطح پوست به کمک اکسید آلومینیوم خراشیده شده ، سلول های مرده برداشته می شود ، با تحریک کلاژن و فیبروبلاست ها ، لایه ی پوستی جوان و شاداب جایگزین خواهد شد که عمق لایه برداری مکانیکی در این روش بسته به عارضه پوستی و شدت آن توسط پزشک متخصص پوست تنظیم و با دستگاه میکرودرم اعمال می گردد . با روش میکرودرم می توان بسیاری از مشکلات پوستی نظیر ؛ جای جوش و آکنه ، سیاهی دور چشم ، چین و چروک و خطوط پوستی ، ترک های پوستی، لک و مک  و .... را کاهش داد و درمان کرد . میکرودرم درمانی بدون درد بوده و بدون بیهوشی و جراحی طی 15 الی 20 دقیقه در یک جلسه ی درمانی انجام می شود و با توجه به عمق مشکلات پوستی ، تعداد جلسات درمانی مشخص می شود و فاصله ی هر جلسه حداقل یک هفته می تواند باشد .

پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی

در روش مزوتراپی ، ترکیبی از مواد موثر و فعال رشد و تقویت پوست نظیر ؛ دوز پایین داروها ، انواع ویتامین ها ، مواد معدنی ، پروتئین ، عصاره های گیاهی و .... با تزریقات متعدد به لایه ی مزودرم تزریق می گردد ، بدین ترتیب پوست از لایه های زیرین ،  شروع به بازسازی و ترمیم خواهد شد . با افزایش خونرسانی در سطح پوست به واسطه ی تزریقات مزوتراپی ، مواد مقوی و مغذی مورد نیاز رشد و ترمیم پوست به طور کامل ، یکجا و مستقیم به سلول های تولید کننده ی پوست خواهد رسید ، در نتیجه پوست به شکل مطلوبی با تولید کلاژن ، الاستین و فیبروبلاست های پوستی ترمیم و جوان خواهد شد .

 کدام روش جهت پاکسازی پوست صورت و لایه برداری پوست آقایان بهتر است؟

در رابطه با اینکه کدام یک از روش های مزوتراپی و میکرودرم جهت پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان بهتر است ، باید گفت میکرودرم حداکثر تا قسمت سطحی لایه ی اپیدرم نفوذ می کند و تنها قادر به رفع مشکلات پوستی تا عمق سطحی پوست می باشد ، اما در روش مزوتراپی ، ماده ی مزوتراپی به لایه ی میانی پوست یعنی مزودرم تزریق می گردد ، لذا بازسازی پوست از لایه های عمیق تر صورت می پذیرد ، با این حال جهت انتخاب بهترین روش برای لایه برداری پوست باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد تا وی پس از معاینه و بررسی وضعیت پوست و مشکلات آن ، با توجه به شدت عوارض پوستی و عمق آن ، روش موثر درمان را انتخاب و اعمال نماید . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X