مزایا و فواید لیزر RF برای محو لکه های تیره پوست

مزایا و فواید لیزر RF برای محو لکه های تیره پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و فواید لیزر RF برای محو لکه های تیره پوست

هنگامی که لکه ها در اثر عوامل مختلف مخصوصا اشعه ی مضر فرا بنفش خورشید ، بر روی پوست صورت و بدن ظاهر می شوند در صورت عدم درمان به موقع روز به روز تیره تر خواهند شد ، از این رو در این مقاله ، فواید لیزر RF برای محو لکه های تیره پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

فواید لیزر RF

در رابطه با فواید لیزر RF می توان عنوان نمود که استفاده از لیزر RF  ، کاربردهای درمانی بسیاری دارد ، در روش RF ، از امواج الکترومغناطیس استفاده می شود که با ورود  امواج به بافت پوست ، تولید گرما ایجاد شده باعث جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی و عوارض پوستی نظیر لکه های پوستی تیره خواهد شد  . در واقع جهت از بین بردن لکه های تیره بع کمک لیزر آر اف فرکشنال ، انرژی به لایه میانی یعنی درم پوست وارد می شود لذا به لایه سطحی پوست هیچ آسیبی نمی رسد و فقط ممکن است پوست تا دو روز ، دچار التهاب قرمزی شود . از لیزر RF فرکشنال می توان در افراد با پوست های تیره نیز استفاده کرد ، لیزر درمانی پوست با RF در فصول گرم سال هم قابل انجام می باشد .

فواید لیزر RF برای محو لکه های تیره پوست

  • بدون ایجاد زخم لکه ها را محو خواهد کرد .
  • حالت کشسانی و قوام پوست را افزایش خواهد داد .
  • ماندگاری طولانی مدت نتایج حاصله
  • دقت لیزر RF بسیار بالا است لذا خطای انسانی را به حداقل می رساند .
  • عدم نیاز به استراحت و مراقبت
  • ترمیم سریع تر پوست
  • کاهش عوارض جانبی آن

مشاهده ی نتایج درمان

نتایج حاصل از درمان لیزر RF ، دو هفته پس از انجام اولین جلسه ی لیزر درمانی آشکار خواهد شد ، در این زمان ، پوست روشن و شفاف تر خواهد شد و لکه ها کم کم شروع به کمرنگ شدن خواهند کرد که به مرور زمان با افزایش تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، لکه های تیره به شکل موثری شروع به محو شدن خواهند کرد .

 تعداد جلسات درمانی مورد نیاز

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز با توجه به شدت لکه ها و واکنش بدن نسبت به درمان تعیین خواهد شد که معمولا 3 الی 6 جلسه درمان با فاصله ی ماه نیاز خواهد بود .

مراقبت پس از لیزر درمانی

پوست ناحیه ی لیزر شده ، در اثر تابش امواج RF ، دچار التهاب و قرمزی خواهد شد ، لذا به طور مرتب بر روی آن کمپرس سرد گذاشته و از داد هر گونه حرارت به محل لیزر شده ، چه از طریق دوش گرم گرفتن و چه از طریق قرار گیری در معرض نور خورشید باید اجتناب کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X