پیکرتراشی شکم و پهلو با بهترین متخصص زیبایی شکم

پیکرتراشی شکم و پهلو با بهترین متخصص زیبایی شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکرتراشی شکم و پهلو با بهترین متخصص زیبایی شکم

افرادی که در ناحیه شکم و پهلوی خود تراکم چربی محدودی دارند و از این وضعیت به دلیل عدم تناسب خود ناراضی می باشند می توانند از روش های مختلف پیکر تراشی استفاده نمایند که اغلب این روش ها بدون بی هوشی انجام می گیرد و با استفاده از بی حسی موضعی چربی زیر پوست خارج می گردد و سپس فرم بدن بیمار تغییر شکل پیدا می نماید و پوست وی نیز لیفت خواهد شد اما پیکر تراشی شکم و پهلو با بهترین متخصص زیبایی شکم چگونه انجام می گیرد.

متخصص زیبایی شکم

متخصص زیبایی شکم در واقع پزشکی می باشد که در مورد روش های پیکر تراشی اندام تخصص دارد و در مورد روش های جراحی و غیر جراحی پیکر تراشی نقاط مختلف بدن تجربه و تبحر کافی را دارد، متخصص زیبایی شکم و اندام گر چه برای زیباسازی اندام اقدام به خارج کردن چربی از بدن می نماید اما تخصص وی در مورد لاغری نمی باشد و فقط چربی های محدود بدن را به هدف پیکر تراشی اندام انجام می دهد.

پیکرتراشی شکم و پهلو

پیکر تراشی پهلو و شکم با استفاده از روش های مختلفی مانند لیزر لیپولیز و لیپوماتیک و بادی جت امکان پذیر می باشد اما در روش ابدومینو پلاستی فقط پیکر تراشی شکم ممکن می گردد، از میان روش های پیکرتراشی و ساکشن چربی های بدن روش لیپوماتیک به دلیل به کار گیری امواج جهت ایجاد ارتعاش در جداسازی سلول های چربی و عدم تخریب سلول های چربی محبوبیت بیشتری نزد بیماران دارد زیرا این روش بدون جراحی انجام می گیرد و به دلیل حرکات چرخشی و رفت و برگشتی این دستگاه بافت پوست آسیب کمتری خواهد دید و از چربی استخراج شده می توان  به عنوان حجم دهنده در نقاط مختلف بدن و صورت استفاده نمود. با استفاده از روش لیپوماتیک هر بیماری می تواند به فرم و حجم دلخواه خود دست پیدا کند و از این روش به راحتی می توان برای پیکرتراشی در نقاط مختلف بدن مانند بازو ، غبغب، باسن ، پهلو و ران استفاده نمود.  متخصص زیبایی شکم و بدن در هر بیماری با توجه به وضعیت بدن وی و میزان چربی های اضافه و میزان شل شدگی و افتادگی پوست روش پیکرتراشی مناسب را انتخاب خواهد نمود تا بهترین نتیجه ممکن برای بیمار و فرم دلخواه وی در بدنش ایجاد گردد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X